Užitočný

Žehliaca handrička od Brabantie

Žehliaca handrička od Brabantie

Chystáte sa odísť z kancelárie a ísť na večeru a uvedomiť si, že blúzka, ktorú ste priniesli, aby ste ju mohli zmeniť, nepodporila cestu dobre a je vrásčitá. Neprepadajte panike a rozbaľujte žehliacu handričku Brabantia na rovnom povrchu. Za pár okamihov bude váš odev dokonale vyžehlený. Prezentácia tejto novinky holandskej značky.

Žehliací stôl v okamihu

Praktická žehliaca látka Brabantia sa za niekoľko sekúnd zloží a rozvinie. Rozprestiera sa po plochom povrchu, ako je napríklad stôl alebo jedálenský stôl, premení ho na expresný žehliaci stôl 65 cm x 120. Skladá sa zo šiestich hrubých vrstiev, z ktorých jedna odráža teplo, uľahčuje teplo žehlenie naparovaním a zabraňuje pokrčeniu. Akonáhle sú šaty žehlené, stačí ich zložiť a zavesiť na praktickú slučku.

Šesť vrstiev pre ľahké žehlenie

Ak je žehliaca látka Brabantia taká účinná, je to preto, že je vyrobená zo šiestich hrubých vrstiev. Bavlnená zvršok odráža teplo, zvyšuje účinnosť a rýchlosť žehlenia. Spodok obrusu je nekĺzavý, takže nehrozí riziko jeho pohybu počas používania. Iba jeden problém: vlhkosť, ktorú vytvára železo, by mohla poškodiť nábytok, ktorý slúži ako jeho podpora. Spoločnosť Brabantia opäť nezabudla na svojich zákazníkov a poskytla svoj obrus vodotesnú vrstvu, ktorá ochráni komody, stoly alebo stoly.
Žehliaca utierka Brabantia, 29,95 € Viac informácií nájdete na //www.brabantia.com/fr/