Komentáre

Brandt predstavuje svoj elektrický piestový kávovar

Brandt predstavuje svoj elektrický piestový kávovar

Značka domácich spotrebičov Brandt sa diverzifikuje a teraz ponúka elektrický piestový kávovar, ktorý revolucionizuje vaše raňajky. Na jedálnom lístku sa vďaka geniálnej funkcii odhalila veľká vôňa s arómami. Tento moderný prístroj s moderným a elegantným dizajnom pôjde do všetkých typov kuchyne.

Výhody zariadenia

Tento nový kávovar značky Brandt ohrieva vodu v kanvici spotrebiča. Teplota stúpa zo 45 na 90 stupňov, nastaviteľná v troch rôznych polohách, čo zabraňuje varu kávy u väčšiny hláv vo vzduchu! Okrem toho sa automaticky zastaví a má protišmykovú podporu.
Stroj vyrába mletú kávu, rovnako ako čaj, ktorý rozptyľuje arómy kávy viac a dodáva vám voňavejší nápoj. Má kapacitu jedného litra alebo desať šálok za cenu 80 eur.

Činnosť piestu

Zaujíma vás, ako tento kávovar funguje? Neprepadajte panike, je to veľmi jednoduché! Jednoducho nalejte vodu do nádrže na požadovanú úroveň, potom nasaďte kryt so zdvihnutým piestom. Keď je voda na správnej teplote, odstráňte veko a nalejte kávu do nádrže.
Potom nasaďte veko a nechajte kávu stúpať najmenej štyri minúty, potom pomaly stlačte piest. Kávový prášok sa potom oddelí od nápoja a to je všetko, môžete slúžiť svojim hosťom!
Viac informácií nájdete na www.brandt.fr