Informácie

Pred / Po: Malá kuchyňa s viacerými odtieňmi šedej

Pred / Po: Malá kuchyňa s viacerými odtieňmi šedej


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Alexandra je veľmi kreatívna mladá matka. Každý mesiac zverejňuje na svojom blogu „La vie devant moi“ veľa dekoratívnych a domácich majstrov, ktoré ilustruje s veľkým talentom a poéziou. V jej veľkom byte Toulon z 30. rokov 20. storočia mladá žena uskutočnila veľkolepé dekoratívne úpravy. Väčšinu práce robila sama, pomáhala so svojím spoločníkom a jej otcom pri sťahovaní ťažkých materiálov a renovácii inštalatérskych prác a elektriny. Od kúpeľne po obývaciu izbu alebo detskú izbu boli všetky izby kompletne zrekonštruované a dnes majú jemnú a modernú dekoráciu. Keď prišla, kuchyňa bola nepochybne miestom, ktoré vyžadovalo najväčšie zmeny ... Alexandra nám zverila všetky etapy jej premeny a jej rady o tom, ako premeniť nezdravú izbu na harmonickú a funkčnú kuchyňu.

Prvý facelift pred veľkou zmenou!


pred : Keď Alexandra a jej manžel získali tento krásny byt v budove Art Deco v centre mesta Toulon v roku 2009, očakáva sa veľa renovácií. Voda - kuchyňa a kúpeľňa - sú napadnuté plesňou a nečistotami. Kuchyňa, tmavá a stará, bola v jej šťave už niekoľko rokov: bez úložného priestoru, už vôbec nezodpovedá požiadavkám aktívnej a modernej rodiny! Vďaka svojej štiepanej drevenej doske, rozbitým obkladom a vyblednutým podlahovým obkladom sa v miestnosti ťažko robí varenie ... po : Prvý krok, oddeliť sa od existujúceho nábytku a vytvoriť zdravú a funkčnú miestnosť. Starý keramický drez je eliminovaný v prospech menšieho modelu z nehrdzavejúcej ocele, ktorý umožňuje inštaláciu pracovnej dosky, pod ktorú Alexandra inštaluje umývačku riadu. Práčka a sušička sa konajú na boku, zatiaľ čo mladá žena integruje skrinku do prázdneho priestoru pod umývadlom: povrch je teraz optimalizovaný a izba má pekný moderný vzhľad. Pokiaľ ide o dekoráciu, blogger sa rozhodne ponechať staré dlaždice po ich vyčistení a úprave. Steny sú natreté slonovinou a tehlovo červenou, aby dotiahli celú kuchyňu.

Elegantná a praktická kuchyňa


Nová zmena o niekoľko mesiacov neskôr ... Alexandra chce pre svoju varenie střízlivejšiu atmosféru, ako aj funkčnejšiu organizáciu priestoru každý deň. Pred začatím novej práce kladie mladá matka svoje nápady na papier: vystúpte z červených, umiestnite sivé a neutrálne tóny! Dlažby, príliš rustikálne pre nový dekor, sú skryté pod leštenou betónovou podlahou z PVC. Steny sú tiež natreté sivou farbou a vybavené úložiskom zakúpeným od spoločnosti Ikea. Nová kuchyňa je doplnená čiernou, bielou a drevenou a vykazuje priemyselnú atmosféru úplne v súlade s dobami! Alexandra, ktorá je stúpencom domácich majstrov a prispôsobovania, prináša jej osobnú dotyk k dekorácii a doplnkom: kuchynský nábytok je ozdobený peknými držadlami skrinky, podnožkou písmen Ikea v továrni a stenami bridlicových panelov! Mladá žena sa stará o detaily a transformuje svoj priestor venovaný príprave jedál na útulnú a funkčnú miestnosť: vďaka novému úložnému nábytku a zariadeniam ukrytým za pekným panelom tkaniny sa v miestnosti objaví nový dych, prísľub krásnych okamihov zdieľanie rodiny!

//lavdm.canalblog.com/Komentáre:

 1. Unai

  In my opinion, you are wrong. I can defend my position.

 2. Mibei

  Ospravedlňujem sa, nie v tejto sekcii.....

 3. Wattesone

  The question is interesting, I will also take part in the discussion. Spoločne môžeme prísť k správnej odpovedi.

 4. Willmarr

  Na mojom, u niekoho abecedne алексия :)

 5. Lange

  navštívila ťa obdivuhodná myšlienkaNapíšte správu