Informácie

Testoval som pre teba ... čajovú kanvicu TO od Liptona

Testoval som pre teba ... čajovú kanvicu TO od Liptona

V posledných rokoch Francúzi s veľkým potešením znovu objavujú čaj a jeho tisíce chutí. Od korenených parfumov po orientálne klasiky, prechádzajúc hlbokou vôňou čierneho čaju, navrhované zmesi nikdy neprestávajú zvádzať spotrebiteľov, vždy pri hľadaní nových chuťových zážitkov. Ako veľký milovník čaju som netrpezlivý pri myšlienke testovania nového stroja TO od firmy Lipton: navrhnutý agentúrou 5.5 designstudio a vyvinutý spoločnosťou Krups, tento robot s ultra súčasným vzhľadom sľubuje revolúciu v čajovom umění. ... Tak som ho vyzval, aby vzal svoje zmysly na cestu novej čajovej doby novej generácie!

Farandole chutí

S cieľom lepšie porozumieť tomu, ako TO TO Lipton funguje, idem do vyskakovacieho obchodu, ktorý značka založila v srdci BHV v Hôtel de ville v Paríži. Tento plne digitálny „laboratórny bar“, otvorený do 11. októbra 2015, je ideálnym miestom pre prvý objav tohto stroja! Uvítal ma „personál nakupujúci čaj“, ktorý si najskôr našiel čas na identifikáciu môjho vkusu. Po krátkom rozhovore špecialista na čaj odporúča zmes s názvom „Kubánske vápno“, jednu z 33 príchutí ponúkaných značkou. Pri prezeraní ponuky ponúkaných čajových kapsúl poznamenávam, že rozmanitosť zmesí, ktoré si Lipton predstavuje, je jednou zo silných stránok stroja: zelené čaje, čierne čaje alebo infúzie, je tu niečo pre každého!

Komplexný stroj na veľmi jednoduché použitie

Ako konkrétne funguje TO od Liptona? Stroj má kapsulový systém, ktorý je zasunutý do malej štrbiny určenej na tento účel. Ten uvoľňuje čajové lístky v priehľadnej varnej komore umiestnenej tesne nad: Vďaka technológii Air Movement Infusion sa tieto listy nepretržite varia vo vode zohriatej na vhodnú teplotu, aby sa optimálne uvoľnili všetky ich príchute. , Skutočná pridaná hodnota TO od spoločnosti Lipton však nepochybne spočíva v systéme zberu informácií, ktorý umožňuje stroju zistiť typ použitej kapsuly. Konvice novej generácie podľa týchto údajov programujú teplotu a čas varenia čaju, ktorý je vždy dokonale ochutený. Na čistiacu stranu jednoducho zasuňte špeciálnu kapsulu raz mesačne (v priemere), aby ste stroj odvápnili.

Voňavé výtlačky

Od prvého dúšku (bez toho, aby som sa spálil), chápem záujem mať doma takého robota: opúšťať nevýrazné čaje alebo akrá, pretože vrecko zostalo príliš dlho v šálke! Vôňa sa okolo mňa šíri pomaly, vône sú prítomné ... A čerešničkou na torte je môj čaj podávaný v peknej šálke navrhnutej značkou Bodum, dodávanej spolu so strojom. Táto skúsenosť je presvedčivá ... je potrebné ju bezodkladne obnoviť! Praktické informácie: Cena TO od Liptona je cena 179 € a cena kapsúl 3,90 € za krabicu 10. Stroj je dnes k dispozícii na TO-Lipton.com a na predaj v Darty, Boulanger a Fnac od 30 Október 2015 (podrobný zoznam predajných miest na webovej stránke značky). Na výber sú 4 farby: plameňovo červená, titánová, anízovo zelená a glazúrované striebro.