Tipy

Pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele: dobrý alebo zlý nápad?

Pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele: dobrý alebo zlý nápad?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Máte projekt rekonštrukcie alebo usporiadania svojej kuchyne? Ak chcete moderné dekorácie pre túto izbu v dome, vyberte pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele, Jeho kartáčovaný kovový vzhľad má, ako každý povlak, výhody a nevýhody, ktoré je dobré vedieť pred začatím inštalácie!

Pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele umožňuje dokonalú čistotu v kuchyni


Nerezová oceľ má neuveriteľné antibakteriálne vlastnosti, ideálne pre pracovný plán, Preto sa vyskytuje aj vo všetkých profesionálnych kuchyniach. Za predpokladu, že je správne vyčistený!

Na čistenie pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele, nič nemôže byť jednoduchšie! Existuje niekoľko účinných tipov s prírodnými produktmi:

 • Nerezovú oceľ vyčistite mydlovou vodou

Mydlo Marseille, ktoré je bezkonkurenčné na čistenie škvŕn a rozpúšťanie mastnoty, je jedným z vašich najlepších spojencov na čistenie pracovnej dosky z nehrdzavejúcej ocele a jej šumenie. Zriediť trochu mydla v horúcej vode a na čistenie povrchu použiť špongiu alebo handričku. Potom opláchnite čistou vodou a utrite mäkkou handričkou, aby nezanechali žiadne stopy.

 • Vyčistite nehrdzavejúcu oceľ pomocou bieleho octu

Biely ocot ľahko odstraňuje tvrdé stopy aj vápno. Namočte mäkkú handričku do bieleho octu a vody, trite ju a osušte suchou handrou.

 • Nerezovú oceľ očistite sódou na pečenie

Používajte práškovú sódu do pečiva. Zrieďte ju v horúcej vode a pracovnú dosku z nehrdzavejúcej ocele utrite mäkkou handrou. Opláchnite čistou vodou a osušte povrch handričkou z mikrovlákna.

Pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele dáva kuchyni moderný vzhľad


Veľkou výhodou tohto kovu je jeho dizajn, ktorý sa hodí pre všetky typy dekorácií a všetkých farieb. K dispozícii je niekoľko druhov nehrdzavejúcej ocele. Voštinový, hladký, kartáčovaný alebo mikroštruktúra si vyberiete podľa svojho vkusu!

nerez tiež sa darí veľmi dobre s jasnými farbami ako žltá, modrá, ružová alebo dokonca zelená, veľmi aktuálna v súčasných kuchyniach. Dokonale sa hodí aj pre všetky druhy materiálov, ktoré nájdete v kuchyni: čierny alebo tmavohnedý drevený nábytok pre priemyselný štýl, biely nábytok pre svetlú kuchyňu alebo dokonca celkový vzhľad z nehrdzavejúcej ocele pre futuristickú kuchyňu!

Všimnite si, že vonku je možné pri grile nainštalovať dosku z nehrdzavejúcej ocele, aby sa mäso pripravilo bez toho, aby sa tým poškodil povrch. Nebude hrdzaviť a nebude sa báť vlhkosti alebo nepriaznivého počasia.

Nerezová pracovná doska je tepelne odolná


Nerezová oceľ má v kuchyni veľmi praktickú výhodu: odoláva teplu. Preto môžete bezpečne položiť hrnce a iné panvice vaša pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele, bez použitia trivetu.

Oblasť pod panvicou sa potom trochu zahreje, ale teplo sa po zvyšku pracovnej dosky nešíri. Ako bonus, teplo nezanecháva na povrchu žiadne stopy, pokiaľ nenecháte panvicu alebo panvicu príliš dlho!

Pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele sa dá ľahko poškriabať


Hlavnou nevýhodou nehrdzavejúcej ocele je, že môže veľmi ľahko poškriabať alebo zanechať viditeľné odtlačky prstov. V skutočnosti má menej jemnú patinu ako zinok.

Vyvarujte sa priameho krájania jedla vaša pracovná doska z nehrdzavejúcej ocele, Stopy čepele noža by mohli poškriabať povrch. Postupom času budú viditeľné niektoré škrabance, dokonca aj pri starostlivosti o váš pracovný plán.

Špička babičky na odstránenie plytkých škrabancov z nehrdzavejúcej ocele: použite zubnú pastu! Je to mierne abrazívny výrobok, ktorý dokáže znížiť škrabance. Na tento účel naneste tenkú vrstvu zubnej pasty v smere kefy na nehrdzavejúcu oceľ mäkkou handrou. Nechajte uschnúť a opláchnite mydlovou vodou.Komentáre:

 1. Akisida

  Toto sú správne informácie.

 2. Olaf

  Verím, že si sa mýlil

 3. Zuran

  Blahoželám, aké potrebné slová ..., vynikajúci nápad

 4. Tekazahn

  I offer you to come over to the website where there are many articles on this matter.

 5. Kirkley

  Je to neuveriteľné!

 6. Riyad

  plechový vtip!!Napíšte správu