Ostatné

Bratia Bouroullecov v Rennes

Bratia Bouroullecov v Rennes


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ich spoločné meno vám určite povie, že Bouroullecs - Ronan a Erwan podľa ich krstného mena - žiarili na medzinárodnom dizajne viac ako 20 rokov. V roku 1999 boli združení ako rodina a boli navrhnutí pre mnohých výrobcov, ako sú Issey Miyake, Ligne Roset a novšie Mutina. Svoje diela teraz vystavujú okolo 4 symbolických výstav v Rennes v Bretónsku.

Mestské sny na otvorených poliach

Prvá výstava navrhuje snívať a prehodnotiť dispozíciu mestského priestoru. Dvadsať návrhov vo forme interaktívnych inštalácií, výskumných modelov, fotografických filmov a malých prototypov. Medzi rastlinnými lianami, baterkami a leteckým prúdom ponúka Rêveries Urbaines ďalšiu interpretáciu mestského priestoru.

17 obrazoviek

V galérii Sud Frac Bretagne sa po prvýkrát vo Francúzsku zavesilo 17 nových modulárnych stenových systémov. Každá stena je navrhnutá z keramických, hliníkových, sklenených alebo textilných prvkov. Ronan a Erwan Bouroullec pracovali na rozmanitosti snímok, variáciách svetelných efektov a vytvorili rôzne usporiadanie priestoru.

Búdka

Na nádvorí Britského parlamentu nájdeme vytvorenie bratov Bouroullecovcov pre Emerige. Tento oceľový kiosk s veľkými oknami na troch stranách ponúka veľké množstvo použití: relaxačný priestor, zhromaždenie alebo zdieľanie.

Retrospektívnu

V galériách Frac Bretagne na severe a východe je vystavených takmer dvadsať rokov spolupráce medzi štúdiom a významnými svetovými vydavateľmi nábytku. Existujú niektoré z najtypickejších výtvorov bratov Bouroullecov.
Bratia Bouroullec v Rennes Od 25. do 28. augusta 2016 Frac Bretagne, Les Champs Libres a na nádvorí Bretónskeho parlamentu v Rennes Ďalšie informácie: www.bouroullec.com