Ostatné

Mali by ste sa opovažovať tapetu v kuchyni?

Mali by ste sa opovažovať tapetu v kuchyni?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tapety v kuchyni: áno, ale ľahko sa udržiavajú


V kuchyni je miestnosť, v ktorej budete s najväčšou pravdepodobnosťou škvrny na stenách, je nutné zvoliťľahko čistiteľné tapety, Naozaj budete pravdepodobne vystavovať svoje steny mastným škvrnám, pare, striekajúcej vode a ďalším, ktoré môžu poškodiť tapetu vašej kuchyne.

Aby ste tomu zabránili a aby steny tejto miestnosti zostali nedotknuté, budete sa musieť rozhodnúť pre umývateľná tapeta, čo vám umožní pravidelne ho čistiť (s mydlovou vodou) bez toho, aby ste ho poškodili, pretože bude navrhnutý tak, aby odolával čistiacim prostriedkom.

Uisťujeme vás, že tapeta je v kuchyniach stále populárnejšou vrstvou, existuje množstvo veľmi estetických modelov! Počas nákupu si však túto zmienku starostlivo prečítajte.
 

Tapety v kuchyni: aké alternatívy?


Ak nechcete investovať do umývateľnej kuchynskej tapety, existujú ďalšie dva typy náterov, ktoré sa dajú ľahko vyčistiť, a preto si nájdu svoje miesto v tejto miestnosti:

 • Vinylová tapeta, tapeta s vrstvou PVC, ktorá ju robí nepremokavou, ale tiež veľmi odolnou voči otrasom, poškriabaniu a UV žiareniu.
 • Na druhej strane netkaná tapeta je viac alebo menej odolná voči vlhkosti v závislosti od jej hrúbky. Okrem toho je omnoho ľahšie zmeniť ako klasický model (celkom ľahko sa uvoľní), čo môže byť veľmi praktické, ak máte na ňom viditeľné miesta a chcete ich zmeniť alebo sa nudiť. jeho farby.
 • Žiaruvzdorná tapeta navrhnutá tak, aby odolala veľmi vysokým teplotám. Uprednostňuje sa proti striekajúcej vode umiestnenej nad varnou doskou alebo časti steny vedľa rúry: nehrozí riziko jej poškodenia!

Tapety v kuchyni: dávajte pozor na výber farby náteru

V závislosti od štýlu vášho interiéru sú k dispozícii určité odtiene viac či menej farebných tapiet.
Napríklad, ak je vo vašej izbe nábytok z masívneho dreva (pracovný povrch, úložný nábytok, stredný ostrov atď.) Alebo tmavý, zvýraznite ho sivobielou alebo béžovou kuchynskou tapetou: táto kombinovaná práca všetky údery!
pestrofarebné tapety ako je červená, modrá alebo zelená, sú v rustikálnom štýle, ale tiež môžu vylepšiť modernú kuchyňu pridaním nádychu múčnika.

Ak je na druhej strane váš nábytok minimalistickejší, vzorovaná pruhovaná tapeta, veľmi farebná alebo dokonca s geometrickými tvarmi prinesie objem a dodá vašej kuchyni originálny vzhľad.
Ak chcete zväčšiť malú kuchyňu alebo kuchynku, môžete sa rozhodnúť pre a tapeta so vzorom v trompe-l'oeil, alebo sa nechajte zlákať dvojfarebnými stenami, napríklad s rovnou časťou steny, na ktorú jednoducho umiestnite prúžok tapety podľa vlastného výberu.
Zoberme si tiež tapety na „pripomenutie“ alebo „tabuľu“, ktoré pekne ozdobia stenu a pripomenie vám recept na jedlo alebo na ktoré môžete napísať, čo sa vám pri varení stane!Komentáre:

 1. Shawe

  With him in the end you take care?

 2. Khufu

  I beg your pardon, this does not suit me. Who else can breathe?

 3. Denton

  haaaaaa ........ trieda

 4. Faegis

  Absolútne s vami súhlasím. Myslím, že to je vynikajúci nápad.

 5. Abran

  An incomparable topic, I really like it))))

 6. Faegal

  Je to o niečom inom a myšlienke „udržania“.Napíšte správu