Tipy

James, nový kuchynský robot podľa Severina

James, nový kuchynský robot podľa Severina

Dnes sa potravinárske roboty množia a hľadajú miesto v kuchyni každého domu. Niektoré sa venujú pečeniu, iné ponúkajú toľko funkcií, že sa stanú skutočnými úradníkmi v kuchyni! Toto je prípad Jamesa, známeho tiež ako James The Wondermachine, nový spracovateľ potravín Severin. Discovery.

Kompletný robot


Severin James KM3895 je mimoriadny robot, ktorý ponúka množstvo funkcií. Používa sa na prípravu jedla, na varenie alebo na doprajenie si radosti z pečiva. Na tento účel má robot 5 varných výkonov, ale aj časovač. Má funkciu na dusenie a inú na naparovanie. Okrem toho robot drví, mieša, miesi, emulguje a bije. Robot ponúka manuálnu funkciu a elektronickú reguláciu teploty v reálnom čase, aby ste uspeli vo všetkých receptoch, dokonca aj tých najjemnejších.

Prispôsobené jedlá po celý rok


James, spracovateľ potravín Severin, môže pripraviť akýkoľvek druh jedla. Môže sa používať po celý rok! Ak si chcete pripraviť zdravé jedlo, zamilujete mixér, ktorý vám umožní pripraviť najlepšie polievky, ale tiež ich zahriať, keď ich ochutnáte. Vďaka parnému koši získate výhody vyváženého spôsobu varenia pre svoju zeleninu, mäso a ryby.
Pre rodinné jedlá je nutnosťou kuchynský robot Severin. To vám umožňuje variť najlepšie omáčky a dusiť veľa chutných jedál, či už sú gurmánske, tradičné alebo z kuchyne. Nakoniec vďaka robotu Jamesa pripravíte sukulentné dezerty, úchvatné koláče, v skratke tie najlepšie pečivo. A ak vám dôjdu nápady, kuchárka je k dispozícii!
James, Severinov kuchynský robot, je k dispozícii v obchodoch Boulanger. Jeho cena je 500 €. Robot je ponúkaný so sortimentom príslušenstva. Je to estetické a veľmi praktické. Okrem toho sú všetky prvky vhodné do umývačky riadu!