Užitočný

5 tipov na zmenu pohovky bez zakúpenia novej pohovky

5 tipov na zmenu pohovky bez zakúpenia novej pohovky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vyfarbte si pohovku


Zretela vaša pohovka zle? Neprepadajte panike, či už v tkanine alebo koži, môžete ju zafarbiť tak, aby jej dala facelift. V súčasnosti existuje na trhu množstvo pomerne ľahko použiteľných farbív. Značka Ideal ponúka napríklad farbivá, ktoré fungujú vo vašej práčke, jednoduché a praktické. Pre tých, ktorí sa obávajú poškodenia svojich spotrebičov, sú na Creavea aj sprejové farby, ako aj perá a kefy, ktoré vám umožnia prispôsobiť si pohovku a jej vankúše. Pokiaľ ide o kožu, koža Alta ponúka niekoľko riešení, ktoré vám umožnia zmeniť farbu.

Zmeňte kryt svojej pohovky

Je to také jednoduché, že na to nemyslíte. Niektoré obchody s nábytkom, ako je Alinéa, predávajú poťahy v rôznych farbách, ktoré sa dokonale hodia k pohovkám, ktoré predávajú. Rozvíjajúci sa trh, pretože niektoré nezávislé značky ponúkajú originálne obaly. Spoločnosť Bemz ponúka napríklad široký výber, ktorý sa prispôsobí všetkým modelom sedacích súprav Ikea.

Doprajte svojej pohovke nové nohy


Jednoduchý detail môže zmeniť všetko. Nohy predávané s pohovkami sú niekedy trochu smutné. Aby ste ju rozjasnili, môžete ju znova natrieť a dať jej látku alebo len investovať do nových nôh. Služba, ktorú okrem iného ponúka značka Pretty Pegs.

Rozšírte svoju pohovku

Máte radi rohovú pohovku? Stačí len zväčšiť tú, ktorú už máte investovaním do opierky na nohy. Je na vás, aby ste sa rozhodli, či dávate prednosť originálnemu modelu alebo modelu, ktorý zodpovedá vašej pohovke.

Zariadte si pohovku

V prípade, že vaša pohovka nie je prilepená k stene obývacej izby, a ak ju chcete zmeniť, môžete ju jednoducho obliecť pomocou komody alebo peknej konzoly.Komentáre:

 1. Anselmo

  Zaujímavý experiment. Čo uvidíme - nie som prediktor :)

 2. Crandell

  So it is infinitely possible to discuss..

 3. Hobart

  Potvrdzujem. This was and with me. We can communicate on this topic.

 4. Gimm

  to pôjde!

 5. Shauden

  To je proste neporovnateľná téma :)

 6. Starling

  pripájam sa. To sa stáva. Poďme diskutovať o tomto probléme.Napíšte správu