Informácie

Ekologická obnova: vklad a daňový úver

Ekologická obnova: vklad a daňový úver


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Krbová vložka je vykurovacie riešenie, ktoré ponúka niekoľko výhod. Premena tradičného otvoreného krbu na uzavretý krb umožňuje šírenie väčšieho množstva tepla do domu. Táto vlastnosť umožňuje ľuďom, ktorí získali toto zariadenie, dosiahnuť trvalé úspory energie, čím sa stáva ekologickým vykurovacím systémom, ktorý má nárok na daňový úver za prechod na energiu. Aké sú hlavné výhody tohto typu inštalácie? Aký je účel krbových vložiek? Redakčný tím vám odpovie!

Prečo inštalovať krbovú vložku u vás doma?

Hlavnou výhodou takejto inštalácie je jej účinnosť. Zatiaľ čo otvorený krb má účinnosť 15%, komínová vložka je schopná spaľovaním obnoviť medzi 70 a 80% generovaného tepla. Tieto výkony umožňujú použitie ako plnohodnotný režim vykurovania, ak si vyberiete vhodný model.
Druhou výhodou vložky je jej veľká autonómia. Mnoho modelov skutočne umožňuje využívať 10 hodín minimálnej autonómie pre optimálne pohodlie v domácnosti. Bezpečnosť je tiež jedným z veľkých plusov krbovej vložky. Nie je potrebné ho neustále monitorovať, ako je to v prípade otvorených krbov, a tak pomáha obmedziť riziko požiaru. Bonus: riziko fajčenia je eliminované, pretože spaliny sú eliminované potrubím určeným na tento účel. A čerešničkou na torte v prípade malých detí to výrazne obmedzuje riziko nehody.
Tento typ inštalácie ponecháva individuálny slobodný výber paliva. Drevené pelety alebo polená - každý si môže zvoliť palivo, ktoré uprednostňuje. Bolo by preto hanbou nepokúšať sa!

Daňový úver: obmedzené inštalačné náklady

Jednou z hlavných výhod vložky je to, že jej inštalácia nevyžaduje ťažkú ​​prácu. Na trhu existuje skutočne široká škála modelov, ktoré každému umožňujú nájsť model, ktorý sa prispôsobí tvaru krbu.
Upozorňujeme, že náklady spojené s jeho vykonávaním sa môžu znížiť finančnou a / alebo daňovou pomocou platnou vo Francúzsku. Daňový úver vo výške 30%, pôžička s nulovou sadzbou, znížená DPH na 5,5% alebo regionálna pomoc ... neváhajte a opýtajte sa, aby ste vedeli zoznam pomoci, na ktorú môžete požiadať. Napokon si uvedomte, že na to, aby sa jej práca mohla znížiť o 30%, je potrebné splniť určité podmienky. Tento systém je vyhradený všetkým daňovým rezidentom francúzskeho územia, ktorí si želajú vykonávať prácu vo svojom hlavnom ubytovaní ako vlastník alebo nájomca bez skúšky prostriedkov. Upozorňujeme, že ubytovanie musí byť dokončené viac ako dva roky a že je nevyhnutné zvoliť spoločnosť označenú RGE, aby sa zabezpečilo vrátenie podielu na daniach, na ktoré má osoba nárok ...Komentáre:

 1. Linn

  bol nedostatok

 2. Kagahn

  trieda)

 3. Jarlath

  Let's talk, to me is what to tell on this question.

 4. Ignace

  Veľmi užitočný kúsokNapíšte správu