Komentáre

Ekologická obnova: termodynamický ohrievač vody a daňový úver

Ekologická obnova: termodynamický ohrievač vody a daňový úverWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Termodynamický ohrievač vody, známy tiež ako termodynamický kumulus, je jedným z najekologickejších zariadení na výrobu vody na trhu. Efektívne a obzvlášť ekonomické riešenie predstavuje ideálne riešenie na uspokojenie potrieb teplej úžitkovej vody v celom dome. To je dôvod, prečo má nárok na daňový úver na energetický prechod (CITE) zriadený vládou. Vysvetlenie!

Výroba teplej vody: prečo zvoliť termodynamický ohrievač vody?

Existuje mnoho dôvodov, prečo sa francúzske domácnosti môžu rozhodnúť pre termodynamický ohrievač vody.
Ak vezmeme do úvahy ekologický aspekt tohto typu zariadenia, musíme najprv vedieť, že termodynamický ohrievač vody ušetrí až 600 litrov za deň, že neodmieta CO2 a ktoré používa na prevádzku nevyčerpateľného a bezplatného zdroja: okolitý vzduch. Termodymické ohrievače vody majú tiež veľa ekonomických výhod. Ak sa rozhodnete investovať do tohto typu ohrievača vody, môžete ušetriť až 70% na účtoch za spotrebu energie.
Ak sa rozhodnete pre takýto model, vyplatí sa to za štyri alebo päť rokov. Umožní vám získať finančnú pomoc od štátu, napríklad daňový úver do 31. decembra 2016, zníženú DPH zníženú na 5,5% a najmä prémiu za energiu. ,

Aká je sadzba daňového úveru pre termodynamické ohrievače vody


Pokiaľ ide o ostatné energeticky úsporné pracovné skupiny, sadzba daňového úveru pre termodinamický ohrievač vody pozná mnoho variácií od svojho založenia v roku 2005. Vo verzii 2015/2016 je princíp kytice práca je vymazaná. Výsledok: Poskytuje sa jedno percento vo výške 30%, bez ohľadu na to, či si dotyčná osoba želá vykonať viac práce alebo projekt jednej práce. Malo by sa tiež poznamenať, že od 1. januára 2015 nadobudla účinnosť ekologická podmienenosť, čo znamená, že všetky práce na zlepšovaní energetiky vykonávajú podniky uznané ako RGE.