Užitočný

Pred / Po: Nová veranda na omladenie domu

Pred / Po: Nová veranda na omladenie domuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tento pekný vidiecky dom má mnoho výhod: krásny povrch, pokojné a zelené prostredie ... a verandu. Bohužiaľ, posledne menovaný je chátraný a neoznačený. Jeho dlhý dizajn poškodzuje celkovú architektúru domu a dodáva mu „zabalený“ vzduch. V reakcii na tento problém zasiahla agentúra Vérand'Art, aby nahradila existujúcu, a predstavila si architektonický projekt, ktorý sublimuje exteriér aj interiér budovy. Výsledok: úplne vynájdená veranda s rozlohou viac ako 45 m2 a nádherným výhľadom do okolia.

Nové plány na vyváženie exteriéru

pred : Keď architekti Vérand'art urobia úvodnú inventúru domu, okamžite si uvedomia architektonické a tepelné problémy spojené s existujúcou verandou. Ten bol do domu integrovaný pred niekoľkými rokmi a jeho materiály sú teraz úplne zastarané: prievan a vlhkosť prenikajú do domu, takže miestnosť je denne nepríjemná. Majitelia sú v zime chladní a v lete je miestnosť úplne prehriata! Odborná znalosť spoločnosti Vérand'art sa preto vyzýva, aby vyriešila tieto rôzne problémy. Architekti odporúčajú novú, harmonickejšiu konštrukciu vyrobenú z pokrokových materiálov: zasklená časť bude postavená z dvojitého zasklenia Guardian so zosilnenou tepelnou izoláciou vrátane systému proti vlámaniu. Zasklenie strechy bude pozostávať z dvojskla Pasol so zosilnenou tepelnou izoláciou, so solárnou reguláciou a samočistiacim systémom. Po overení plánov pre budúcu verandu - model s plochou strechou so strešným oknom a pedál s dvoma svahmi - práca sa môže začať!
po : Nový architektonický úspech je v dokonalej harmónii s domom, ktorému dáva skutočný facelift. Vďaka zosilnenej tepelnej izolácii tento krát ponúka obrovskú obývaciu izbu s optimálnym pohodlím. Majitelia sa rozhodli inštalovať svoju novú obývaciu izbu pod túto obrovskú presklenú strechu s jedálenským kútom a druhým priestorom určeným na relaxáciu. Na ich vyčlenenie stojí za pohovkou majestátne strom XXL. Táto socha rastlín, podobná naplavenému drevu, odráža vonkajšiu vegetáciu a zvyšuje originalitu a krásu celku! Akonáhle sa prejdú predné dvere, veranda vyvolá ohromujúci dojem, ako sa vrhnúť do záhrady, ako by vnikla do domu, pohľad je tak nápadný! Obývacia izba má teraz veľmi elegantný dizajn, ktorý necháva reflektor úplne na záhrade a na priľahlej terase. Majitelia chceli otvoriť priestor, a to s jedinou prekážkou, z kuchyne: betónová rímsa hraničiaca s domom a túžba urobiť z neho skutočné rozšírenie domu.
Vďaka starostlivému murárstvu je veranda dnes neoddeliteľnou súčasťou domu a prirodzene sa podieľa na pôvodnej stavbe. Na dokončenie tejto krásnej stavby majitelia kompletne upravili terasu a pridali vonkajšiu vírivku: vnútornú / vonkajšiu jednotku v úplnej harmónii, ktorá sľubuje krásne letné dni!
Viac informácií na www.verandart.fr