Informácie

Dômyselné úložisko pre práčovňu

Dômyselné úložisko pre práčovňu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dobre premyslený vzhľad

Práčovňa Často zostupuje do zmenšeného priestoru niekoľkých metrov štvorcových, ktorý musí byť optimalizovaný: začnite tým, že budete mať police na stenu, ktoré môžu prechádzať cez celú miestnosť a stúpať takmer k stropu. Umiestnite na ne veľa úložných škatúľ, ktoré vám umožnia už nenechávať svoje bielizeň a iné druhy bielizne všetkého druhu ležať v okolí.

Majte strednú dosku nainštalovanú približne v úrovni pása, aby fungovala ako pracovná doska: bielizeň si môžete zložiť podľa svojich predstáv, ale tiež posuňte rôzne domáce spotrebiče (práčka, sušička). ) ... A tým získate cenné štvorcové metre!

Tiež sa rozhodnite pre koše na bielizeň, ktoré vám umožnia správne usporiadať vaše svetlé a tmavé oblečenie, jemné alebo odolné proti praniu v teple atď. Pre každého člena vašej rodiny, ktorý sa môže zúčastniť tejto úlohy v domácnosti, si osvojte zábavný úložný systém. S týždňom a zásuvkou pre každú osobu (alebo s niekoľkými skladovacími košmi s držadlami s menšou menovitou tabuľou) si každý môže priniesť špinavé prádlo a vrátiť sa so svojím čistým čerstvo vyžehleným prádlom!

Prispôsobené príslušenstvo

Práčovňa je tiež ideálnym miestom na ukladanie ďalších vankúšov, prikrývok a prikrývok. Myslite na vákuové kryty na skladovanie, ktoré sú ideálne pre tento typ objemnej bielizne. Výhodou je, že zaberajú štyrikrát menej miesta ako konvenčný poťah a ľahko sa dajú nasunúť na poličku.

Nakoniec, ak využijete toto miesto na uloženie obuvi alebo žehliacej dosky, myslite na úložné priestory, ktoré sú pripevnené za dverami. Úspora miesta je zaručená!

V každom prípade, čokoľvek skladovanie ktoré budete používať vo vašej práčovni, nezabudnite priniesť nejaké ozdobné prvky, vďaka ktorým bude toto miesto menej strohé! Biele a jemné farby sú vítané, rovnako ako prírodné materiály, ktoré dodávajú miestnosti veľmi príjemnú Zen atmosféru na dennej báze.

4 chytré tipy pre práčovňu vždy upratané


Vďaka týmto tipom a správnemu príslušenstvu na ukladanie údajov vy organizovaná a upratovaná práčovňa každý deň.

  • Zoskupte produkty podľa témy vo svojej práčovni

Aby ste mohli každý deň lepšie navigovať a vedieť, kde je všetko uložené, je vhodné usporiadať produkty podľa tém v miestnosti. Domáce výrobky na jednej strane, bielizeň pre domácnosť v poličke, obuv a iné doplnky v konkrétnom kuse nábytku ...

  • Nenechávajte nič voľné v miestnosti

Či už je to zvykom alebo pre nedostatok času, niekedy sa stáva, že okolo seba ležia predmety ... ktoré sa časom hromadí, až kým sa miestnosť neusporiada. Všetky predmety v práčovni by ste mali po použití odložiť. Môžete tiež vytvoriť špeciálne pole pre „osirotené“ predmety, ako sú ponožky, ktoré sa nachádzajú po prehliadaní zariadenia samotné, gombíky na stratené oblečenie atď.

  • Použite steny práčovne

Čistiarne sú často malé priestory, je potrebné použiť najmenší štvorcový meter. Steny alebo steny nábytku môžete použiť na zavesenie rôznych predmetov pomocou háčikov. Tieto oblasti tiež použite na usporiadanie domácich prác: zverejnite rozvrh úloh, ktoré má vykonať každý člen rodiny viditeľný v práčovni.

  • Nainštalujte vhodný nábytok

Pre správne a praktické uskladnenie je niekoľko tipov, ktoré by ste mali vedieť pri nastavovaní práčovne. Nainštalujte do svojej práčovne kuchynský nábytok s optimálnymi rozmermi a skladovaním. Tiež si zvoľte plytký nábytok, ktorý nezaberá príliš veľa miesta a umožňuje vám mať všetko, čo potrebujete, na dosah ruky.