Užitočný

Zdobím svoj vianočný stôl za menej ako 50 eur

Zdobím svoj vianočný stôl za menej ako 50 eur

Chcete vianočný stôl, ktorý hádže, ale máte malý rozpočet? Neprepadajte panike, má pre vás vybrané doplnky na ozdobenie svojho stola na Štedrý deň za nízku cenu! Budete ohromiť svojich hostí, a to za rozpočet, ktorý nepresahuje 50 EUR. Postupujte podľa pokynov!

Pekne zlatý stôl

Organizácia Vianoc doma môže byť rýchlo drahá. Medzi kuchyňou, darčekmi a ozdobou vášho interiéru pre túto príležitosť ... Potrebujete peklo rozpočtu! Na prípravu dobrého jedla a potešenie každého príjemným darčekom vám umožníme spravovať vašu peňaženku. Na druhej strane, pokiaľ ide o dekoráciu stolov, existuje množstvo malých predmetov za nízke ceny, ktoré príjemne vyzdobia váš jedálenský stôl. Či už sú v zlatej alebo striebornej, červenej alebo zelenej farbe, svoje šťastie určite nájdete!
1. Veľa šiestich vianočných guličiek, ktoré sa používajú ako držitelia mien, 8,33 EUR v Becquet / 2. Veľa dvadsať obrúskov so zlatými motívmi jeleňov, 5,90 EUR v Holly Party / 3. Veľa 20 koktailových tyčiniek, 1 € v spoločnosti Hema.

Krásny stôl s nádychom červenej

V našom výbere nájdete sortiment dekoratívnych predmetov v duchu Vianoc, ako sú napríklad bežec na stôl, farebné papierové obrúsky alebo kokteilové palice, ale aj predmety, ktoré vyberieme iba do 24. decembra. , napríklad držiteľov mena alebo menu, vianočné sušienky, ktoré potešia deti, alebo sviečky, ktoré vašu večeru rozsvietia. Musíte si len vybrať, v závislosti od farby vašich jedál, ale aj od dekorácie vášho interiéru.
1. Trblietavý stolný bežec, striebro alebo zlato, v kotúči (28 x 250 cm), 7,99 EUR v Izaneo / 2. Štyri krúžky na obrúsky Santa Claus, 2,87 EUR v Bang Good / 3.Lot z ôsmich malých vianočných sušienok, 2,50 EUR v spoločnosti Hema.

Drevo a kov na ozdobenie vášho stola

Vianoce sú tiež predovšetkým tradičnou oslavou, takže späť k základom! Pridajte na stôl drevené príslušenstvo, alebo prečo nie, opovážte sa kovom v malom dotyku. Nakoniec sa sviečky stávajú na Vianoce kráľovnými, ktoré sa majú brať v rôznych veľkostiach a farbách, ako sú skutočné sviečky.
1. Vrchol z bieleho kovu (47 cm), v tvare stromu, 5,27 EUR v Axho / 2. Sada dvoch drevených držiakov menu, 3,50 EUR v Izaneo / 3. Sviečka v tvare svietnika 5 € v spoločnosti Hema.