Ostatné

Výukový program: zakrytie dverí látkou

Výukový program: zakrytie dverí látkouWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Napriek svojej strategickej polohe sú dvere často dekorované do pozadia. Môžu však zmeniť miestnosť sami! Dnes sa naučíme, ako pokryť novinky: 739845 látka s použitím prírodného lepidla.

Materiál

- kúsok správy: 739845 látka trochu väčšia ako dvere, ktoré majú byť zakryté - nožnice - správa: nožnica 739781 - kefa - kuchynská metla - kukuričný škrob a trochu cukru Rozpočet: približne 10 € Trvanie: 2 hodiny

Fázy

1. Začnite prípravou prírodného lepidla. Za týmto účelom zmiešajte pohár kukuričného škrobu a pohár studenej vody, dávajte pozor, aby ste nemali hrudky. Zahrejte pohárik vody v panvici, potom pridajte zmes kukuričného škrobu za stáleho miešania. Pridajte lyžicu práškového cukru a trochu vody, ak je to potrebné. Keď sa tekutina stane tekutou, odstráňte ju z tepla a nechajte ju stáť pri izbovej teplote. Lepidlo je možné chladiť niekoľko dní.
2. Preneste rozmery dverí do správy: tkanina 739845, pričom na všetkých stranách zostane okraj troch centimetrov. Kefou nalepte na dvere lepidlo a potom prilepte kus správy: 739845 látka.
3. Pomocou noža na ovládacie prvky: 739781 alebo nožníc vykonajte výrezy na kľučke dverí a pántoch. Na výrezy naneste dostatočné množstvo lepidla, aby látka: 739845 zostala na svojom mieste.

Nakoniec

S týmto novým dekorom nastavíte tón pri vstupe do miestnosti! Ak chcete znova zmeniť správy: tkanina 739845 alebo jednoducho získať pôvodnú farbu, stačí ju po odstránení správy utrieť špongiou a tkanina bude mať dvere nové.
Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!