Užitočný

Pred / Po: dievčenská izba v afro-škandinávskom štýle

Pred / Po: dievčenská izba v afro-škandinávskom štýle


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vybavenie detskej izby môže byť niekedy zložitejšie, ako sa očakávalo. Je skutočne potrebné zabezpečiť priestory nevyhnutné pre každodenný život najmenších (prebaľovací pult, priestor na spanie, detský kútik atď.) Bez zanedbania funkčného a dekoratívneho aspektu. Rodičia Zahary, 2 roky, vyzvali agentúru Mon Interieur Sur Mesure, aby prehodnotila dispozíciu svojej izby, nakonfigurovanej rovnakým spôsobom od narodenia. Dievčatko sa začalo cítiť stiesnené vo svojej postieľke! Holičské predstavenie bolo preto príležitosťou na vytvorenie novej atmosféry v jeho obraze, ale tiež na zmenu nábytku a usporiadania miestnosti podľa jeho potrieb.

Vytvorte si izbu vhodnú pre dvojročné dieťa

pred : Keď maliari agentúry Mism prvýkrát objavia Zaharuinu spálňu, okamžite vnímajú dekoratívny potenciál tejto krásnej miestnosti s plochou 13 m2. Vďaka veľkému oknu, masívnej parketovej podlahe a krásnej výške pod stropom má táto izba už veľa výhod, aby sa mohla premeniť na pohodlnú a štýlovú izbu dievčatka! Z hľadiska usporiadania však musíte skontrolovať všetko od A po Z, aby ste vytvorili niekoľko priestorov prispôsobených veľkosti a potrebám dieťaťa.
po : Obnova stien je príležitosťou prekonať prvý dôležitý detail, konkrétne výšku pod stropom. Byt z 30. rokov, má krásnu výšku pod stropom, čo sa v obývacích izbách veľmi cení, ale v porovnaní s mierkou dieťaťa je príliš veľký. Nábytok v jeho izbe je tiež malý, architekti našli jednoduchý a lacný trik na „zabalenie“ stropu niekoľko centimetrov. Maľovaním v tmavej farbe na spodok zaoblených rohov sa teraz javí nižšie, ako v skutočnosti je. Čo sa týka štýlu, maliari sa rozhodli kombinovať škandinávsky dizajn a africké doplnky, aby si pripomenuli afroeurópsky pôvod malej Zahary. Dokonale úspešná zmes, ktorá osciluje medzi jasnými farbami a rafinovaným nábytkom.

Priestor pre každú aktivitu!

pred : Zaharina spálňa nebola zrekonštruovaná od narodenia. Dievčatá preto nemá postieľku, ktorá by jej umožňovala byť nezávislá, vhodný detský kútik a oddychový priestor pre oddych a večerné príbehy.
po : Maliari agentúry Mism vytvorili niekoľko veľmi odlišných priestorov, ktoré boli navzájom oddelené vďaka farbám. Jedna z dvoch strán miestnosti je venovaná zmene a hre: blond drevo je zvýraznené peknými návrhárskymi kúskami (skladací prebaľovací pult Balouga, škandinávska polica na šaty atď.). Ihrisko s malými stolmi a zodpovedajúcimi stoličkami je vizuálne ohraničené vďaka nástennému maľovaniu XXL, ktoré funguje ako tapeta. Na druhej strane miestnosti sú svetlé farby rozložené na textil a posteľnú bielizeň. Vosk je v centre pozornosti a dodáva dekorácii radostný a farebný etnický nádych! Viac informácií o MISM - Môj vlastný interiér.Komentáre:

 1. Winchell

  OOOOOOOOOOOOOOO!! Toto som už dlho chcel vidieť!!!!

 2. Mern

  Plne zdieľam jej názor. Myslím, že je to skvelý nápad. Súhlasím s tebou.

 3. Tahurer

  Samozrejme, že máte právo. V tomto niečom sa mi táto myšlienka páči, úplne s tebou súhlasím.

 4. Mbizi

  Neporovnateľná téma, veľmi sa mi páči))))

 5. Kean

  dobre urobené, odpoveď je skvelá.

 6. Beiste

  I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will return - I will necessarily express the opinion on this question.Napíšte správu