Tipy

Čistenie vášho domáceho skla: krok za krokom

Čistenie vášho domáceho skla: krok za krokom


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rozlúčte sa s odstraňovačmi, ktoré sú príliš agresívne na jarné čistenie! Pri hľadaní prírodného receptu, ktorý rešpektuje naše zdravie, ako aj našu planétu, sme testovali čistič okien do-it-sami, ktorý sa skladá iba zo zdravých prísad. Prvé dobré prekvapenie: jeho príprava trvá iba pár minút. Najlepší čas, porozprávajte sa s našim tutoriálom skôr, ako začnete klesať!

Prísady do čističa domáceho skla:

Skutočným prínosom tohto 100% prírodného produktu? Skladá sa iba z 3 ingrediencií a nebudete mať problém s ich nájdením v supermarkete alebo bez problémov v železiarstve: - 25 cl demineralizovanej vody - 15 cl bieleho octu - 5 kvapiek éterického oleja z citrónovej trávy - 1 odmerka - 1 nádoba

Prečo používať demineralizovanú vodu?

Demineralizovaná voda, késako? Čistená voda, ktorá už neobsahuje žiadne ióny. V každodennom živote sa zvyčajne používa na plnenie zásobníkov železa a na zabránenie ich nasiaknutia vápnom. Je však tiež ideálny na údržbu zelených rastlín alebo krehkých predmetov. Preto je záujem používať ho pre náš super domáci čistič okien!

Fázy

1. Nalejte demineralizovanú vodu Nalejte 25 cl tejto mierne magickej vody do odmerky.
2. Nalejte biely ocot Pridajte 15 cl bieleho octu, druhého zázračného produktu do receptu svojej starej mamy. Už ho nepredstavujeme, biely ocot - tiež nazývaný kyslý ocot - čistí, dezodoruje, dezinfikuje, odvápňuje ... a zároveň ponúka luxus zelenej! Čerešničkou na torte je to, že je veľmi lacná (v priemere menej ako 50 centov na liter).
3. Naplňte nádobu Ideálne je mať po ruke prázdnu rozprašovaciu fľašu, pripravenú na použitie. Uisťujeme vás však, že trubicu omáčky a čistú fľašu zvládnete aj vy! Nalejte zmes demineralizovanej vody a bieleho octu.
4. Pridajte éterický olej Na dokončenie nášho receptu (áno, už!) Použijeme citrónový olej. Dezodorant a antiseptikum očistí atmosféru a ako bonus zabráni komárom!
5. Zmiešajte Výrobné tajomstvo? Fľašu dobre pretrepte! Gesto, ktoré sa má opakovať pred každým použitím.
6. Vyskúšajte čistič okien Zostáva len ísť do praxe! Rýchlo si uvedomíte, že na dokončenie vášho prirodzeného receptu je potrebná iná zložka: trochu mastičiek na lakte! Výsledok je však v súlade s našimi očakávaniami a dá sa použiť na vaše okná ako na vašich zrkadlách alebo obrazovkách.
Veľmi čistý dom je inteligentný , Julie Frédérique, Michel Droulhiole a Camille Anseaume, vydanie Leduc.