Komentáre

7 vianočných ozdôb nápady so sviečkami

7 vianočných ozdôb nápady so sviečkamiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak si chcete vytvoriť vlastnú vianočnú ozdobu pre svoj stôl Štedrý deň, ako aj pre svoj interiér, tu sú nápady, ktoré sme získali z internetu. Jediné, čo musíte urobiť, je posadiť sa na svoje deti, aby ste vytvorili sviečky a poháre na sviečky, ktoré neuvidíme u každého.

Ako dekoratívne predmety používajte poháre

Ak chcete vytvoriť pekné domáce sviečky za nízku cenu, zoberte prázdne poháre a vložte farebnú sviečku, pokiaľ možno dostatočne veľkú. Potom môžete nádobu prispôsobiť pomocou nálepiek, šablón a farieb, alebo iba peknou stuhou. Ak chcete získať viac rastlinnej atmosféry, naplňte poháre vodou a plávajte tealight. Pridajte nejaké okvetné lístky ruží alebo konáre, dávajte pozor, aby sa plameň nedotýkal rastlín.

Originálne sviečky

Tu je niekoľko nezvyčajných nápadov pre domácich majstrov! Vezmite staré cievky z dreveného drôtu, prikryte ich ozdobným papierom alebo ich natrite farbou podľa vášho výberu a vložte veľké sviečky. Aby ste sa stali nezvyčajnými sviečkami, nalepte sviečku do malej koláčovej misky, ktorú ste už predtým pripravili. Zaručený efekt!

Obklopte škoricové sviečky

Je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako to urobiť a bude trvať veľmi dlho! Komerčne si kúpte niekoľko pobočiek škorice a vytvorte okolo sviečky malý zväzok, ktorý uviažete pomocou povrazu alebo stuhy. Pre malý dekoratívny dotyk navyše môžete prilepiť malé doplnky, ktoré pripomínajú Vianoce, napríklad holly. Výhodou? Vaše sviečky budú jemne vonné škoricou!

Presmerujte každodenné predmety

Chcete zmeniť večné sviečky, ktoré vydávate každý rok na Vianoce? Používajte prázdne fľaše alebo poháre, ktoré nepoužívate, a maľujte ich rovnakou farbou ako sviečky, ktoré chcete zapáliť. Potom získate sviečky ideálne pre moderný alebo priemyselný interiér.

Vytvorte poetické držiaky tealight

Vystrihnite z papiera pekné malé chaty a dajte do nich tealight. Počas svojho vianočného stola budete mať osvetlenú dedinu. Držiak čajovej sviečky môžete vytvoriť aj vystrihnutím tvaru stromu zo vzorovaného papiera, ktorý potom prilepíte na sklenenú nádobu.

Vyrobte svetlé ovocie

Na teplé Vianoce pripravte originálnu podporu s ovocím. Lúpajte klementínky a strihajte hviezdy (alebo iné vzory podľa vášho želania). Sviečkové svetlo prechádza v pekných oranžových odtieňoch. Ďalšie riešenie: vyprázdnite malé jablká, aby ste umiestnili sviečku čajovej sviečky.

Vytvorte svetelný vrchol

Aby ste vyzdobili vianočný stôl za nízku cenu, umiestnite na podnos niekoľko sviečok rovnakej farby, ale nie rôznych veľkostí, a pripevnite ich. Ak ich nechcete inštalovať ako vrchol na jedálenský stôl, položte všetko pred okno, aby sa miestnosť osvetlila a aby si ju mohli susedia vychutnať zvonku!