Užitočný

Dánska dizajnérska značka Tiger otvára butik v Lille

Dánska dizajnérska značka Tiger otvára butik v Lille


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dánska značka dizajnu Tiger, založená v roku 1995, otvorila svoj prvý obchod v dánskom Kodani. Odvtedy otvára v priemere tri obchody týždenne po celom svete, od Ameriky po Áziu cez Európu. Zaslúžený úspech, ktorý Lille ocení!

Zábavný príbeh

Pôvodne bol Tiger nazývaný Zebra. Značka zmenila svoj názov pre viac irónie. V dánčine vyvoláva Tiger v dánskej korune slovo „tigr“ a jednu mincu.

Dostupné výrobky

Koncept? Ponuka dizajnu a cenovo dostupných objektov. Aj malé kabelky tak môžu zmeniť dekoráciu podľa svojich predstáv! 80% výrobkov je menej ako 5 EUR a žiadny z nich stojí viac ako 30 EUR.

Pestré a originálne dekoratívne predmety

Obchod ponúka veľa originálnych ozdobných predmetov: girlandy, poháre, sviečky, poznámkové bloky, škatule, formy na torty, párty ozdoby ... Tiger nemá nedostatok nápadov, ktoré by nás potešili.

Dekorácia pre každú sezónu

Nie ste nadšení z aktuálnej kolekcie? Vráťte sa budúci mesiac, Tiger vám ponúka ďalší. Ale so všetkými týmito atraktívnymi vzormi a honosnými farbami nemôže nikto opustiť tento obchod bez podľahnutia.

Rad tém

Každý obchod je usporiadaný ako labyrint. Ako dieťa objavíme obchod a nachádzame sa na všetkých objektoch. Miniaplikácie alebo predmety každodennej potreby, každý objekt je usporiadaný podľa témy. Úložný priestor pre kanceláriu, cestovné potreby, kutilstvo, hračky pre deti, výrobky do kúpeľa a telo, pre každého existuje niečo. Nový obchod Tiger v Lille: 29 rue Esquermoise, 59800 Lille. Viac informácií o Tigeri.