Komentáre

Pred / Po: Kravata a farbivo pre poetickú a rafinovanú dekoráciu

Pred / Po: Kravata a farbivo pre poetickú a rafinovanú dekoráciu


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tie & farbivo je technika farbenia narodená koncom 60. rokov v Spojených štátoch: výraz doslova znamená „uviazať“ (zviazať) a „farbiť“ (farbiť). Pochádza z módy, ktorá spočívala v namočení skrútenej textílie do farebného farbiva, aby sa vytvoril gradientový efekt, ktorý je v dobe Hippie veľmi módny. Po oblečení tento trend prešiel do sveta dekorácie! Vďaka veľmi vzdušnému práškovému efektu je kravata a farbivo dobrým nápadom, ktorý architekt Miriam Gassmann použil na renováciu tejto 16 m2.

Červenajú sa na stenách


pred : Keď Miriam Gassmann prvýkrát objaví toto malé štúdio nachádzajúce sa v Canal St Martin v Paríži, je okamžite zasiahnutá nejasnosťou v hlavnej miestnosti. Napriek dvom krásnym oknám bez vizuálov, matné a vyblednuté steny značne zatemňujú interiér ubytovacieho zariadenia ... Ďalší problém, ktorý nastolil majiteľ objektu: nedostatok osobnosti ateliéru, ktorého výzdoba bola úplne zanedbaná v prospech funkčný aspekt. Okrem klasickej renovácie vrátane nových obkladov stien a podláh je poslaním interiérového dizajnéra Miriam Gassmannovej prvou nájsť originálny nápad, ktorý vyzdvihne kúzlo starých prvkov a zároveň prináša sviežosť. do celku. po : Po dohode s majiteľom priestorov sa Miriam Gassmann rozhodla pre efektnú maľbu „tie & dye“ na spodnej časti stien hlavnej miestnosti. Výsledok? Červenavý efekt úplne zodpovedá dobám, ktoré sa odvážne odlišujú od starých parkiet, líšt a kovaného železa vonkajších zábradlí. V rovnakom duchu modernizácie je podlaha prelakovaná čiernou farbou a byt je vyzdobený šikovnou kombináciou starých a súčasných doplnkov. Nová atmosféra v štúdiu je svieža a úplne v súlade s dobami!

Obnovte peklo do štúdia


pred : Jednou z hlavných nedostatkov tohto štúdia je nedostatok osobnosti. Nič odlišuje od bežného ubytovania, pretože bývalí majitelia starostlivo vymazali všetky staré prvky, vďaka ktorým je miesto očarujúce. po : Každý detail bol prepracovaný tak, aby ubytovacie zariadenie našlo všetky svoje pôvodné oplatky: staré skrinky sú teraz ozdobené peknými starými dverami, ohrievač vody v kúpeľni je skrytý pod skrinkou na mieru a nový nábytok sa dokonale hodí k tejto atypickej, napoly retro a napoly modernej súprave!

Kuchynka zapadá do dekorácie


pred : mini kuchyňa otvorená do hlavnej miestnosti je určite funkčná, ale jej estetický aspekt bol úplne vynechaný. S bielymi melamínovými skriňami a šedým a matným špliechaním je kuchynská oblasť nepozvaná a vôbec nezodpovedá vkusu nového majiteľa. po : Pokiaľ ide o zvyšok ateliéru, Miriam Gassmann si vybrala moderné a rafinované prvky, ako je veľký nárazník z bieleho mramoru a dizajnérske vybavenie. Nová kuchyňa bola navrhnutá tak, aby ju bolo možné rozšíriť o pracovnú plochu, ktorá slúži aj ako bar a jedálenský kút. Zabudovaná chladnička a nové skladovacie skrinky boli vybrané v rovnakej bielej farbe ako steny, aby boli diskrétne, zatiaľ čo sa prelínajú s okolitým dekorom.

Grafická kúpeľňa


pred : Kúpeľňa je ako štúdio, matná a neosobná. Napriek dokonalému stavu už hygienické prvky už nezodpovedajú súčasným normám! po : Spôsob jednoduchosti je často najlepší: s týmto maximom je nepochybné, že maliar dokonale preskúmal a opravil vzhľad tejto malej kúpeľne. Nová záchodová oblasť, zdobená bielymi, jemne vylepšenými čiernymi čiarami, má toto „malé niečo“, ktoré prispieva k modernej a príjemnej atmosfére pre život v každodennom živote.
Viac informácií na www.miriamgassmann.com