Informácie

Výukový program: vysoký stôl v palietách

Výukový program: vysoký stôl v palietách


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

S trendom priemyselného dizajnu, ktorý v posledných rokoch prenikol do sveta dekorácie, sme videli drevené palety opätovne použité vo všetkých podobách. Ďalší trend v posledných rokoch, stojaci stôl (rozumieť výške kancelárskych priestorov), začína dobývať francúzske spoločnosti potom, čo dobyli spoločnosti v Silicon Valley. Dnes sa chystáme kombinovať tieto dva trendy tým, že sa naučíme, ako vytvoriť vysoký stôl, ktorý možno použiť ako bar alebo stojan s drevenými paletami.

Materiál

- štyri palety (najlepšie európske palety) - štyri nastaviteľné nožičky - píla (ideálne stolová píla) - vŕtačka - vodováha - zvinovací meter - brúsny papier - kladivo - kladivo - chodidlo laň - drevený olej - maliarsky štetec - skrutky do dreva - pozinkované oceľové konzoly pre stoličky - skrutkovač - hmoždinky a skrutky prispôsobené opornej stene - ceruzka Rozpočet: približne 70 € Trvanie: približne jedna deň

Fázy

1. Na začiatok odrežte štyri palety pozdĺžne pozdĺž okraja tretej latky. Uchovajte štyri kusy s tromi lamelami, budú to štyri podnosy.
2. Zásobníky prevráťte. Pomocou páčidla odstráňte kúsky z centrálnej základne palety v úrovni rezanej časti. Zaklepte klince kladivom. Uchovajte druhú časť základne.
3. Umiestnite tri zásobníky vedľa seba a uistite sa, že sú zarovnané. Zásobníky pripevnite spolu s kúskami dreva (použite paletu zo šrotu). Skrutka je.
4. Zaskrutkujte nastaviteľné nožičky na spojoch medzi policami. S pomocou inej osoby zdvihnite zostavu a postavte ju k prijímacej stene. Vykonajte potrebné úpravy pomocou vodováhy. Dajte pozor, aby ste sa o stôl neopierali, kým nebude pripevnený.
5. Na prvej nohe zmerajte výšku na stene a odrežte drevenú latku tejto dĺžky. Táto lišta sa používa na podporu hmotnosti podložky. Rovnakú operáciu vykonajte pre celý zásobník.
6. Lamely pripevnite k stene pomocou vhodných hmoždiniek. Potom priskrutkujte oceľovú konzolu stoličky medzi nohy a police. Náš tip: ak je vaša domáca stena vyrobená z tvrdého materiálu, ako je tehla, môžete vertikálne lišty nahradiť vodorovnou lištou pozdĺž police. Opakujte všetky predchádzajúce kroky na zväčšenie stola alebo pridanie uhla ako v našom prípade.
9. Natierajte lamely pripevnené k stene v rovnakej farbe ako domáca stena a na drevo naneste vrstvu dreveného oleja alebo farby.

Nakoniec

Vaša tabuľka s vysokým výťažkom je teraz u konca! Jediné, čo musíte urobiť, je ísť po uličkách blších trhov, aby ste našli štyri vysoké stoličky pre stoličky, a to bude všetko!

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!
 Komentáre:

 1. Shaktirisar

  cool!

 2. Mazujind

  Súhlasím, skvelá správa

 3. Bick

  In my opinion, mistakes are made. Write to me in PM, it talks to you.

 4. Nigor

  Je to pozoruhodné, je to veľmi cenná fráza

 5. Yukio

  Ospravedlňujem sa, ale podľa môjho názoru nemáte pravdu. Poďme o tom diskutovať.Napíšte správu