Komentáre

DIY deti: urobte z mojich ceruziek peknú líšku

DIY deti: urobte z mojich ceruziek peknú líšku


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tu je roztomilý nápad pobaviť deti, ktoré si môžu obliecť náustok so všetkými svojimi obľúbenými ceruzkami. Samotná výroba nie je veľmi ťažká, ale bude potrebné dôkladne rozrezať a zostaviť všetky prvky, ktoré sú trochu malé: ruka dospelého človeka preto nebude príliš veľká na vykonanie tejto peknej dekoratívnej dielne ceruzka. Na uľahčenie práce vám maternica ponúka šablónu pripravenú na tlač, ktorá vašim deťom umožní ľahko rozmnožiť malú líšku, ale rovnako ľahko ju môžete odmietnuť aj pri iných zvieracích hlavách: malý pes, malý králik, malý lev ... Nič moc zložité na to, aby sme si vedeli predstaviť, a tak bude ozdoba ceruziek pre vaše deti rôznorodá!

Materiál

- kupóny z jemnej plsti (približne 2 mm) vo farbe: oranžová, svetlooranžová a biela - kúsok čiernej plsti alebo kúsok čierneho penového papiera - 2 pohyblivé oči - špeciálne textilné lepidlo - šablóna na stiahnutie tu

FázyPáčilo sa vám tento návod? Zašlite nám fotografie svojej verzie tejto dekorácie pre domácich majstrov na domácich majstrov a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste.