Komentáre

Roblin oslavuje 50 rokov

Roblin oslavuje 50 rokov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Roblin je značka skupiny Franke, ktorá existuje od roku 1965. Značka Norman je iniciátorom Pierra Roblina, najlepšieho pracovníka vo Francúzsku v oblasti metalurgie, špecialistom na odsávanie a čistenie vzduchu. Na dôstojné oslávenie narodenín mala dobrý nápad navrhnúť nové modely kapucne. Prehľad.

Nové kapucne od Roblina

Pri príležitosti výročia značky boli navrhnuté dva modely kapucní. Model Futura 900 je plne prispôsobiteľný vďaka vymeniteľným farebným panelom, ktoré existujú v rôznych viac alebo menej trieštivých odtieňoch: zelená, fuchsiová, modrá, nehrdzavejúca oceľ, čierne sklo alebo matné čierne sklo. Pokiaľ ide o cenu, náklady na zariadenie sa pohybujú od 1 099 do 1 149 EUR v závislosti od modelu, panely je možné zakúpiť samostatne (od 149 do 249 EUR za jednotku). Voliteľne môžete pridať dva umývateľné a opakovane použiteľné uhlíkové filtre.
Model Vizio Copper je k dispozícii v limitovanej edícii. Jeho medená farba a malé vinobranie nás privádzajú späť do atmosféry starodávnych kuchýň. Kapota je vybavená motorom novej generácie „The“, ktorý šetrí viac energie. Zaručená sedem rokov, spotrebuje až desaťkrát menej pri rovnakom výkone a zníženej hladine hluku. Vypočítajte 2299 EUR na kapotu.

Značka v popredí inovácií

Okrem špeciálnych 50-ročných digestorov značka ponúka aj ďalšie modely, ako je mobilný Skylift z nehrdzavejúcej ocele a skla, ktorý sa stiahne do stropu a ktorý sa dá znížiť alebo zdvihnúť do požadovanej výšky. pomocou diaľkového ovládača, všetko za 3299 EUR.
Model Clarity je ideálny pre vysoký nábytok a užšie priestory. Vybavená LED osvetlením, motorizovaná verzia je 549 eur. Nakoniec je vstavaná kapota z nehrdzavejúcej ocele Inspiration FX 1000 a môže byť tiež s motorom alebo bez neho.
Viac informácií nájdete na www.roblin.frKomentáre:

 1. Manawanui

  Absolútne nesúhlasí s predchádzajúcou frázou

 2. Cooney

  neuvedomujem si

 3. Seif

  Agree, very useful piece

 4. Brann

  Gratulujeme, geniálny nápad a včasný

 5. Denver

  It is known to a god!

 6. Shakatilar

  Indeed and as I did not guess earlierNapíšte správu