Ostatné

3 expresné nápady na dekoráciu na Vianoce pomocou kolekcie Marks & Spencer

3 expresné nápady na dekoráciu na Vianoce pomocou kolekcie Marks & Spencer


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vianoce sa blížia a nemáte nápady na oslavu vášho domova? Editoriál bol inšpirovaný peknou britskou atmosférou Marks & Spencer a zachoval si 3 dekoratívne nápady. Objav na obrázkoch.

Prineste svetlo

Osadené v útulnom kresle, prikrývka na pleciach, prináša svetlo do vašej obývačky. Priehľadné zlaté gule, svetelné girlandy, svietniky, držiaky na sviečky ... my naplno využívame kúzlo Vianoc! Dobrý nápad : svetlá girlanda obklopujúca okno. Jednoduchý tip na poslednú chvíľu, ktorý dodáva miestnosti hĺbku.

High-end detaily, ktoré robia rozdiel

Pre kráľovské Vianoce hrajte štýl veľkého storočia. Zbierajte špičkové doplnky napríklad na malý kus nábytku. Masívna koruna Jacqua Garciu, trepačka a zlaté zrkadlo ozdobia komodu z 30. rokov. Vianoce sú vynikajúcou príležitosťou na premenu vašich rodinných drobností na jedinečný kúsok. Dobrý nápad : držiak na čajové sviečky v tvare soba. V zlate alebo striebre vám toto lacné príslušenstvo dodá vášmu interiéru eleganciu a eleganciu.

Vianočný stôl: klasický alebo sofistikovaný?

Chýba vám inšpirácia pre váš vianočný stôl? Vylepšite klasické biele jedlá s rastlinným dekorom: veniec z cesnaku pri stole, korok na krbe a samozrejme skutočný jedľa. Puristi budú hľadať bielu pre sofistikovanejšiu scénu, vyrobenú z hviezd a čipiek. Dobrý nápad : rastlinná a svetelná koruna pozdĺž zrkadla. Malý dekoratívny efekt pre krásnu harmóniu.
Všetky tieto dekorácie nájdete vo vianočnej kolekcii 2015 od spoločnosti Marks & Spencer.