Užitočný

2 jednoduché tipy pre domácich majstrov pre moderné kancelárie

2 jednoduché tipy pre domácich majstrov pre moderné kancelárieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Kancelária nie je len kúsok nábytku, hromady ceruziek a papierov. Je to miesto života, ktoré by vás malo inšpirovať a uľahčiť vám život. Tu je niekoľko tipov optimalizujte svoje úložisko vytvorením štýlového pracovného priestoru!

Začnite výberom kancelárie!

Zdá sa vám to zrejmé? Ideálne je to preto, lebo je to vrchol, okolo ktorého sa zmenšuje váš pracovný vesmír. Priemyselná kancelária, ako kancelária architekta Vita, alebo kancelária z ocele a borovice pre ducha podkrovia Jackson? Možno by ste uprednostnili viac dizajnérsky stôl Alesia a jeho syrovú a farebnú grafiku?

Vytvorte trendy upcycled police!

Pre dekoráciu zvyk za nízku cenu vytvoriť úložisko ďalšie štýly presmerovaním celkom recyklovaných alebo nových drevených puzdier! Potrebný materiál - 3 drevené škatule (vykreslenie je krajšie, ak nie sú rovnakej veľkosti) - brúsny papier alebo brúsny list na prebrúsenie škatúľ, ak sú izolované - veľká kefa - tri akrylové farby rôznych farieb - dosť opravte škatule (klince, kladivo, pánty: všetko záleží na tom, čo plánujete vložiť) Potom už nebude nič jednoduchšie: ochráňte svoju podlahu a potom škatuľky prebrúste. Natrite ich najmenej dvoma vrstvami farby. Môžete si vybrať, či chcete maľovať iba interiér, pre prirodzený a farebný vzhľad, alebo maľovať každý prípad úplne! Urobte to podľa svojich predstáv. Zostane iba ich opraviť. Ak však nechcete vyvŕtať otvory do svojich stien, môžete hromádky položiť jeden na druhý priamo na stôl!

Vytvorte praktickú moodboardToto je projekt na vašej stene skutočného inšpiratívneho vesmíru, ktorý prispeje k rozvoju skvelých nápadov! Ako? Veľmi ľahko vďaka perforovanému panelu a kombinácii a zhodu fotografií, pohľadníc, pohľadníc ...! Potrebný materiál - dierovaný panel s rozmermi 60 x 90 cm alebo kovové mreže - S háčiky, špendlíky alebo spinky - hrnce na kuchynské náčinie (odtok príborov, držiaky pohárov atď.), ktoré sa majú odkloniť do držiaka na ceruzky alebo ostatné kancelárske vybavenie. - maskovaciu pásku alebo farbu a štetec, stačí dať svoj štít za svoj stôl a zavesiť naň všetky svoje doplnky. Môžete sa tiež rozhodnúť pripevniť kolíky v hornej časti a zaistiť ich. Ozdobte ju maskovacou páskou, aby ste ju prispôsobili striekajúcimi farbami, alebo dokonca maľujte, aby ste vytvorili grafický efekt (napríklad veľký farebný trojuholník v rohu!) Potom na ňom zaveste všetky prvky. inšpirovať vás každý deň, fotografie a pozitívne frázy! Tým sa rozjasnia vaše pracovné dni. Ak chcete organizovať svoju kanceláriu vždy lepšie, premýšľajte aj o našom držiaku na korkové ceruzky AFRA alebo o našej rade časopisov LOFT! Nakoniec nezabudnite konzultovať naše tipy pre domácich majstrov, aby ste si kúpali stoličky a prispôsobili si taniere alebo dokonca svoje mini police!

Náš výber z nakupovania