Tipy

Použitie čierneho mydla v záhrade

Použitie čierneho mydla v záhrade


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Čierne mydlo sa používa od nepamäti. Vyrobený z rastlinného oleja, najčastejšie z olivového oleja, je oceňovaný pre svoje mnohé výhody. Čierne mydlo je skutočne prírodný a účinný čistič. Vďaka tukovým látkam, ktoré ho tvoria, má tiež výživné cnosti, ktoré sú na tele užitočné ako pri údržbe domu. A nakoniec, čierne mydlo je biologicky odbúrateľný produkt. Môže sa preto bezpečne používať v záhrade, kde má mnoho výhod, čo potvrdila Laurence, priateľská konzultantka Starwax.

Môže sa na záhrade použiť čierne mydlo?

Čierne mydlo má v záhrade veľa funkcií. Rovnako ako v dome dokáže efektívne čistiť a chrániť dlažbu, náradie alebo dokonca záhradný nábytok. Čierne mydlo môže pôsobiť aj ako prírodný insekticíd v záhrade a na zeleninovej náplasti. Zaobchádza s chorými rastlinami a čistí vonkajšie a vnútorné rastliny. Čierne mydlo je nevyhnutnosťou!

Ako ju používať ako insekticíd?

Čierne mydlo sa používa zriedené. Ak chcete vyrobiť domáci prírodný insekticíd, zmiešajte 5 lyžíc alebo dávok čierneho mydla do jedného litra vody a nastriekajte zmes. Je účinný na múčniky, vošky, ale aj larvy. Tento recept je tiež silným anticídom, ktorý môžete použiť na mravenisku ako doma. Čierne mydlo je prírodné, v rastlinnej náplasti sa môže používať bez strachu.

Ako ju používať na ošetrenie chorých rastlín?

Čierne mydlo je insekticíd a antiseptické. Pomáha teda liečiť choroby. Na tento účel sa musí opäť rozriediť a aplikovať postrekom alebo špongiou na listy. Večerné mydlo sa tiež používa preventívne raz alebo dvakrát mesačne. Čierne mydlo zanecháva na rastlinách ochranný film vďaka mastným látkam, najmä z rastlinných olejov, ktoré ho tvoria.

Čo môžete vyčistiť čiernym mydlom v záhrade?

Čierne mydlo je možné použiť na čistenie vozoviek, kameňov, bridlíc, a teda príjazdových ciest a terás. Tento zázračný produkt sa tiež používa na čistenie záhradných nástrojov, záhradného nábytku alebo dokonca exteriérov domu. Čierne mydlo sa používa na čistenie rastlín. Prispieva tak k kráse, ako aj k dobrému zdraviu rastlín, ktoré zdobia záhradu.

Kde nájdete čierne mydlo?

Čierne mydlo Starwax sa predáva v obchodoch pre domácich majstrov, ako sú Castorama, Leroy Merlin, pán Bricolage, ale aj v záhradných centrách. Na stránke Starwax nájdete veľa receptov na vytvorenie vlastných produktov údržby na báze čierneho mydla a ďalších prírodných a ekologických produktov.Komentáre:

 1. Meztigal

  Bravo, what excellent message

 2. Fenrilkis

  Na tvojom mieste by som dostal inak.

 3. Sasha

  Je to iba podmienenosť

 4. Bink

  I do not doubt this.

 5. Howahkan

  Určite.

 6. Dalkis

  Aká dojemná veta :)Napíšte správu