Komentáre

Ako zariadiť jedálenský kút v malom priestore?

Ako zariadiť jedálenský kút v malom priestore?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Žijete v byte alebo malom dome a snívate o skutočnom jedálni? Nič nemôže byť jednoduchšie! Výrobcovia nábytku dnes súťažia vo fantázii o vytvorenie inteligentného a priestorovo úsporného nábytku, ktorý sa dokonale hodí do malých priestorov. Postupujte podľa našej rady a vytvorte jedáleň, ktorá je tak praktická, ako je priateľská!

Definujte priestor jedálne

Toto je najjednoduchšie riešenie na implementáciu, ale tiež najmenej nákladné. Prostredníctvom odnímateľnej priečky, kusu nábytku alebo jednoducho koberca môžete jedálenský kút ľahko definovať vizuálnym oddelením od obývacej izby. Napríklad otvorená konzola alebo knižnica budú veľmi dobre hrať úlohu oddelenia stolíka od pohovky. Ďalšie riešenie: Japonské panely pripevnené na koľajniciach, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vášho želania ... Môžete si tiež zvoliť pomerne veľký koberec, na ktorý sa položia stôl a stoličky. Jednoduché a efektívne!

V kuchyni

Ak vaša obývacia izba nie je dostatočne priestranná na to, aby sa v nej mohla umiestniť jedáleň, neváhajte sa vrátiť do kuchyne. Riešenie, ktoré si nevyhnutne nemyslíme a ktoré sa ukázalo byť veľmi praktické. Nie je potrebné chodiť tam a späť medzi kuchyňou a obývacou izbou! Kuchynskí návrhári teraz ponúkajú modulárne priestory s rodinným stolom, barom alebo sklopnými policami. Ak je vaša kuchyňa dostatočne priestranná, môžete si tiež pripraviť prispôsobený jedálenský kút, napríklad s pekným bistro stolom.

Položte stôl na stenu

Ak obývacia izba nie je dostatočne priestranná na umiestnenie veľkej jedálne, nemusíte sa snažiť tlačiť na steny. Na druhú stranu, môžete ju perfektne používať! Jednoducho položte stôl (štvorcový alebo pravouhlý, pokiaľ je to možné, rozšíriteľný tak, aby zaberal minimum miesta) oproti jednej zo stien obývacej izby. Investujte do niekoľkých skladacích stoličiek, ktoré si vyberiete pre rodinné jedlo, keď sa stôl rozloží v strede miestnosti. Dômyselné riešenie (takmer) v dosahu všetkých pobytov!

Vyberte si lavicu

Lavičkové sedadlo je dômyselným riešením pre malé priestory. Praktický a pohodlný, vďaka svojim textilným vzorom alebo jednoducho svojim tvarom ladí s vašim dekorom. Zaklinený proti priečke, v obývacej izbe alebo kuchyni, víta stôl a niekoľko stoličiek pred ním: dosť na to, aby celá rodina pohodlne obedovala!

Skladacia konzola alebo zdvíhací konferenčný stolík

Tu sú dva dômyselné návrhy, vytvoriť jedáleň v obývacej izbe bez zasahovania do priestoru venovaného relaxácii. Výklopná konzola sa zasúva do vchodu do vášho ubytovania alebo k stene v obývacej izbe. Ak prijmete hostí, jednoducho ich rozložte po celej dĺžke, aby ste mohli využívať krásny jedálenský stôl, ktorý pojme až 8 osôb. Výťahový konferenčný stolík umiestnený oproti pohovke bude vyhradený pre intímnejšie večere 2 alebo 4 hostí. Po nastavení stačí umiestniť beanbagy alebo sedadlá vo výške, aby ste mohli stolovať v príjemnom prostredí.Komentáre:

 1. Johnson

  je nemožné skúmať donekonečna

 2. Ibycus

  Vďaka. Ďakujem len za to, že rozmýšľate nahlas. V knihe cenových ponúk.

 3. Beorn

  Mýliš sa. Môžem obhájiť pozíciu. Napíšte mi do PM.

 4. Gage

  Toto je nové

 5. Cleavon

  Neporovnateľná téma, veľmi ma zaujíma))))Napíšte správu