Tipy

Akú farbu by ste si mali zvoliť pre úzku kuchyňu?

Akú farbu by ste si mali zvoliť pre úzku kuchyňu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Usporiadanie súčasných interiérov často ponecháva dostatok priestoru pre obývaciu izbu, na úkor kuchyne a kúpeľne. Mať doma úzku alebo dlhú kuchyňu však nie je nevyhnutné ... Riaďte sa našimi radami a vyberte farby, ktoré vylepšia vašu malú kuchyňu!

Zlatý okr + dymovo hnedá

Táto kombinácia jesennej farby je istou stávkou pre vašu malú kuchyňu. Teplé odtiene dokonale ladia so sebou, zatiaľ čo sivobiela dodáva dotyk sviežosti celku. Tu sa dokonale dodržiava základné pravidlo malých priestorov: tmavé odtiene sú vyhradené pre nízky nábytok, zatiaľ čo nástenné skrinky sa vyberajú v svetlejších farbách, aby sa vizuálne posilnila výška pod stropom. Čerešničkou na torte, zlatým okrom bola odhlasovaná farba roku 2016 ... budete mať pred sebou trend!

Žltá + tyrkysová + čierna

Toto je nezvyčajné trio, ktoré napriek tomu vytvára veľmi moderný vizuálny efekt! Žltá a tyrkysová modrá sú rafinovane načasované niekoľkými dotykmi čiernej, ktoré sú umiestnené na prednej časti skrinky. Biele svetlo rozžiari celú kuchyňu, ktorá zostane svieža, moderná a ľahko sa s ňou dá žiť.

Červená + čierna + sivá

Červená / čierna / sivá trio zostáva pre kuchyňu klasická, najmä ak má táto kuchynka úzky povrch. Červená je vyhradená pre dve protiľahlé strany miestnosti, zatiaľ čo pozadie zostáva nepoškvrnené, aby sa kuchyňa čo najviac rozšírila. Čierna bude veľmi málo prítomná, aby sa priestor viac nestmavil. Neváhajte „prelomiť“ súčasnú stránku tohto tria bielymi prvkami a blond lesom!

Vodná zelená + svetlé drevo + sivobiela farba

Pastely spojené so svetlým drevom majú tú výhodu, že zväčšujú kuchyňu a zároveň jej dodávajú svieži a rastlinný nádych. Táto nadčasová kombinácia, ktorá je ideálna pre škandinávske alebo prirodzené interiéry, má tú výhodu, že v priebehu rokov nevyjde z módy. Vyberte si, či máte radi mäkkú a upokojujúcu atmosféru!