Komentáre

Použitie bieleho octu v záhrade

Použitie bieleho octu v záhrade


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Biely ocot robí zázraky doma. Okná a riady lesknú, udržujú potrubia, pomáhajú v boji proti vodnému kameňu a prekonávajú tvrdohlavé úlohy. Môžeme si na záhrade vychutnať biely ocot? Aby sme to zistili, kontaktovali sme poradcov spoločnosti Starwax. Laurence odpovedala na naše otázky a podelila sa o mnoho tipov na čo najlepšie využitie bieleho octu v záhrade.

Ako používať biely ocot na záhrade?

Biely ocot je prírodný produkt, ktorý je rovnako užitočný v domácnosti ako na záhrade. Vonku je biely ocot silným zabijakom buriny. Môže byť tiež použitý ako insekticíd a dokonca na údržbu záhradného nábytku, chodníkov alebo dokonca terasy. V závislosti od zvoleného použitia bude potrebné upraviť dávkovanie.

Ako vyrobiť biely ocot na zabitie buriny?

Na výrobu domáceho odstraňovača buriny založeného na bielom octe potrebujete ocot a vodu. Musíte zmiešať 1 liter octu s 0,5 litra vody a umiestniť zmes do postrekovača. S 1,5 litra prostriedku na ničenie buriny je možné ošetriť 10 m². Pretože je to prirodzené, môžete použiť biely ocot všade na záhrade, aj v zeleninovej škvrne!

Ako používať biely ocot ako insekticíd?

Biely ocot sa môže používať ako insekticíd, ale jeho účinnosť je obmedzená. Biely ocot je skutočne veľmi účinný v boji proti voškám. Používa sa zriedený a odparený priamo na rastlinách. V ideálnom prípade by ste mali naplánovať 1 dávku bieleho octu na 10 dávok vody.

Ako používať biely ocot ako čistiaci prostriedok?

Biely ocot je ideálny pre dokonalú záhradu. Pretože je účinný proti vodnému kameňu, machu alebo plesniam, môžete ho použiť na čistenie záhradného nábytku, ale aj na hry pre deti v exteriéri, okná skleníka, záhradné náradie alebo dokonca kvetináče. Biely ocot je veľmi praktický, pretože má terasu a čisté chodníky bez buriny.

Mnoho použití bieleho octu v domácnosti

Použitie bieleho octu je také početné, že prírodný produkt sa stal nevyhnutnosťou pre údržbu interiéru a exteriéru domu. Nezabudnite, že biely ocot je možné použiť na: - čistenie okien, - rozjasnenie riadu vrátane medených prvkov, - čistenie kohútikov, - boj proti vápnu, - čistenie potrubí, - odmasťovanie, - Odpoj.Komentáre:

 1. Umarah

  It is exact

 2. Nentres

  Dobrá voľba

 3. Guzahn

  Je to pozoruhodné, veľmi užitočná fráza

 4. Estevon

  I am sorry, I can help nothing. But it is assured, that you will find the correct decision. Do not despair.

 5. Leksi

  very excellent idea and it is timely

 6. Mezidal

  Yes you the talent :)

 7. Giollamhuire

  Prijímam to s potešením. In my opinion, this is an interesting question, I will take part in the discussion. I know that together we can come to the right answer.Napíšte správu