Informácie

Špeciálne malé priestory: náš výber nábytku na úsporu miesta

Špeciálne malé priestory: náš výber nábytku na úsporu miestaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nábytok, viac praktický, multifunkčný a mobilný, sa prispôsobí obmedzeniam dnešných malých priestorov. Okrem klasických mezanínov existujú na trhu inteligentné kusy nábytku, ktoré často kombinujú niekoľko funkcií na optimalizáciu najmenšieho štvorcového metra ... a pritom zostávajú veľmi dekoratívne! Či už modulárny, na kolieskach, zasúvateľný alebo 2 v 1, tento priestorovo úsporný nábytok nás má všetko, čo vás zvádza!

Zarábajte bez zasahovania do obytného priestoru

Rast cien nehnuteľností už niekoľko rokov prinútil väčšinu domácností obrátiť sa na bývanie v obmedzenej oblasti. Trend, ktorý neustále rastie, tlačí značky, aby si predstavovali inteligentný nábytok prispôsobený týmto malým obytným priestorom. V obývacej izbe sa rozkladacie pohovky, prestaviteľné lavice a futóny stali klasikou šetriacou priestor; teraz spájame hniezdne stoly alebo výťahový konferenčný stolík, ktorý transformuje obývaciu izbu na jedáleň s priateľmi. Pri tej istej myšlienke multifunkčného nábytku je koniec malej obývacej izby koniec gauča na časopisy a hrudníka na uskladnenie pukov nevyhnutnosťou! V spálni sa môžete pokúšať uchrániť posteľ, aby vkĺzla do prikrývok a vankúšov. Čelné dosky tiež hrajú kartu 2-v-1 vďaka ich niekoľkým poličkám, na ktorých sú uložené knihy a rôzne drobnosti. Základné hviezdy tohto priestorovo úsporného nábytku však bezpochyby zostávajú na kolieskach, ktoré skĺznu pod pracovnú dosku, stôl alebo do malého kúta kuchyne. Nomádski a diskrétni, sledujú nás v celom dome podľa našich potrieb!

Spomenúť si na tých najvymyslenejších

1. Rohový nábytok , ideálne pre malé miestnosti v dome, ako sú vchod, kúpeľňa alebo kuchyňa: podľa ich zadania si môžete ukladať administratívne súbory, osušky, šalátové misky a škatule Tupperware. 2. Najnovší na trhu, l es nízke stoly, ktoré tiež slúžia ako jedálenské stoly , Teleskopické alebo zdvíhacie nožičky vám umožňujú nastaviť výšku stola. 3.Príležitostný nábytok na kolieskach zostať dobrými spojencami pre malé priestory; niektoré so zásuvkami otáčajúcimi sa okolo osi, čo umožňuje ich nastavenie v každom rohu. 4. Nakoniec hniezdne stoly a zásuvné zásuvky ponúknuť minimálny objem stiahnutím alebo rozložením podľa potreby.
1. Ikea PS stolík € 169 / 2. Alterego Design rozkladacia pohovka € 799 / 3. Konferenčné stolíky AC Deco hniezdiace € 65,99 / 4. Stena sekretárka Gaston Hartô v Decoclico € 569,15 / 5. Uare skladacia stolička Dizajn € 216 / 6. Bočný stolík Wito pre časopisy So vo vnútri € 129 / 7. Zásuvková posteľ Numa La Redoute 450,37 €