Informácie

200 eur na výrobu mojej škandinávskej kuchyne

200 eur na výrobu mojej škandinávskej kuchyneWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Škandinávsky štýl je v popredí tohto trendu! Na vylepšenie vašej severskej kuchyne je potrebné len niekoľko ozdobných doplnkov. Tu je náš výber riadu, nábytku a riadu, ktorý vás zavedie priamo do Škandinávie za menej ako 200 eur.

Vyberte si biely nábytok: 70,19 eur na stoličku

V škandinávskom štýle uprednostňujte biely nábytok alebo sivé tóny. Značka Maisons du monde ponúka v tomto duchu celú kolekciu vrátane týchto dvoch minimalistických stoličiek (referencia Fjord) v dreve a potiahnutých saténovou farbou.

Majte vzorované hrnkové súpravy za menej ako 40 eur

Vymeňte svoje staré jedlá za porcelánové misky a šálky s farebnými vzormi. Tieto pekné modely sú podpísané pánom a pani Clynkovou. Do pohára s bambusovou čiapkou môžete ukladať cestoviny, ryžu alebo sušienky a zároveň do svojho pracovného plánu pridať farbu (18,90 EUR). Na päť rôznych farebných šálok kávy sa počíta 36,90 eur.

Príslušenstvo pre kachle za menej ako 50 eur

Kto hovorí, že škandinávska kuchyňa hovorí aj o vhodných peciach! Túto trojuholníkovú zásteru (30 eur) a túto peknú čajovú utierku (11 eur) majú robiť všetci v nordickom duchu: prevažne biela, s nádychom farieb a poetických vzorov.

Posteľná bielizeň pre jedálenský kút: 39,99 eur

Ak máte vo svojej kuchyni jedálenský kút, kolekcia značky H&M Home ponúka nepoškvrnený obrus, ktorý bude odrážať biely nábytok a ozdobné doplnky. Pre milovníkov prekrytí môžete pridať bežec tabuľky v inej farbe, a to za 9,99 EUR.

Vystavte jedlo za 45 eur

Škandinávska kuchyňa zdôrazňuje rustikálnu stránku biele a drevo. Kombinujte tieto dve police s touto nástennou poličkou Ikea (referencia Värde), ktorá vám umožní namiesto jedenia v skriniach zobraziť pekné jedlá.

Čas na nordický čaj za niečo vyše 100 EUR

Čaj nielen oceňujú Angličania! Na prestávku s priateľmi alebo zaslúžené občerstvenie vás táto pekná sada zavedie na cestu! Spočítajte 70 EUR na porcelánovú kanvicu, približne 35 EUR na podnosy a 14 EUR na misky a šálky.

Príslušenstvo pre deti: 12,90 eur

Aby ste sa vyhli žiarlivosti a prispôsobili jedlo svojim deťom novému škandinávskemu príslušenstvu, vyberte si misky s ušami a básničky s zvieracími hlavami, podpísaná Bandjo.