Užitočný

Pred / po: klasika prehodnotená v parížskom prímestskom byte

Pred / po: klasika prehodnotená v parížskom prímestskom byte

Nie je vždy ľahké premietnuť sa do bytu, keď má úplne zastaraný vzhľad a konfiguráciu, ako v tomto 3-izbovom byte nachádzajúcom sa v Ivry na parížskych predmestiach. Majiteľ chcel prehodnotiť interiér ako celok a zdôrazniť nádherné prírodné svetlo a staré architektonické prvky. Vyzval preto agentúru My Interior on Measure (MISM), ktorá si predstavovala nové obytné priestory obklopené veľmi personalizovaným štýlom. Vysvetlenie obrázkov.

Mix a zápas na výstavepred : Keď majiteľ areálu Tonjé prvýkrát predstavil architektom agentúry Mism novú akvizíciu nehnuteľností, rozsah úlohy bol značný. Obývacia izba, aj keď je veľmi svetlá, zobrazuje staromódny štýl a málo prispieva k recepciám. Zväzky kazia polootvorená vnútorná stena, ktorá rozdeľuje dvojitú obývaciu izbu na dve bez akejkoľvek úžitkovej hodnoty, či už architektonicky alebo dekoratívne. Na podlahu bola plávajúca podlaha položená dvoma rôznymi smermi, bez obáv o harmóniu ... Existuje veľa zlých možností, pokiaľ ide o vybavenie a bohužiaľ poškodzuje potenciál tejto krásnej obývacej izby.

po : Radikálna zmena v obývacej izbe! Prvé želanie majiteľa, aby mohol využívať jedinečnú obývaciu izbu, priestrannú a priateľskú, bola zbytočná priečka zbúraná. Svetlo môže nakoniec cirkulovať v celej miestnosti a táto nová konfigurácia výrazne uľahčuje dizajn interiéru. Čo sa týka štýlu, voľba padla na zmes zchladnutej šik a industriálnych kúskov, čím sa vytvorila veľmi úspešná atmosféra mixu a zápasu. Vysoký jas obývacej izby tlmia čierne parkety. Béžová stena a biele lišty dodávajú atmosfére mäkkosť. Tento prehodnotený klasický štýl je posilnený integráciou mramorového krbu v štýle Haussmann, ktorý je stredobodom tohto nového pobytu!

Klasický štýl v spálni


pred Izba je obložená béžovým papierom na stenách a kobercom na podlahe. Súprava je v dobrom stave, ale kúzlo v tejto miestnosti úplne chýba a má veľmi svetský vzhľad. po : Nová spálňa je zdobená elegantnými a klasickými detailami, ako napríklad zamatová prešívaná čelná doska alebo tapeta so štylizovanými vzormi. Zamilovame sa do tejto semiklasickej, polomodernej atmosféry, ktorá pozýva pokojné a pokojné noci.

Celkom človeka v kúpeľni


pred : Táto slepá izba vás v skutočnosti nepozýva k odpočinku s jej starým nábytkom a všadeprítomným hnedým obkladom. Je potrebný facelift! po : Architekti agentúry Mism sa po dohode s majiteľom rozhodnú pre novú výzdobu s veľmi súčasnými prízvukmi. Ako hlavnú farbu pre celú izbu sa opäť vybrali čierna a biela tlmená stmievačom, ktorý umožňuje jemné prebudenie počas rannej toalety. Usporiadanie bolo úplne prepracované a teraz obsahuje úložný priestor a sušič uterákov, ktorý predtým v miestnosti chýba.

Čiernobiele toalety


pred : Všetko musí byť urobené znova na toaletách bytu, ktoré sú nehygienické a zle navrhnuté. V miestnosti s schátralými podlahami a stenami, zdanlivým ohrievačom vody, ktorý blokuje prístup k toaletnej miske, je miestnosť sotva vítaná… po : Okno sa odstráni a stena sa pohne, aby zmenšila povrch toalety v prospech kuchyne. Nová dekorácia je triezvy a moderná s dominanciou čiernobielych tónov. Máme radi novú podlahu z cementových dlaždíc a obklady stien metra! Viac informácií o mojom vlastnom interiéri: mism.com