Užitočný

Rombini, nová spolupráca bratov Bouroullecov s Mutinou

Rombini, nová spolupráca bratov Bouroullecov s Mutinou

Päť rokov po ich prvej spolupráci s vydavateľstvom Mutina bratia Bouroullec oživia novú keramickú zbierku Rombini. Navrhnuté ako „abeceda tvarov a farieb“, tieto mozaiky umiestnené na stenách ponúkajú nekonečné kombinácie. Pekný objav.

Nový obľúbený dekoratívny podpis podpísaný bratmi Bouroullecami

Od založenia ich dizajnérskeho štúdia v roku 1999 dvaja bratia úspešne znásobili dekoratívne spolupráce: Ruutu, zbierku fúkaných váz v iittale, Belleville stoličku vydanú spoločnosťou Vitra a novšie Serif, ultra tenkú televíziu vyvinutý spoločnosťou Samsung. Ronan a Erwan Bouroullec sa neustále inšpirujú a dnes podpisujú Rombini, nádhernú zbierku keramiky s 3D efektom.

Rombini, keď keramika preberá úľavu

Podobne ako skúmanie sveta hmoty a farieb je Rombini podľa bratov Bouroullecov keramikou. Zbierka je k dispozícii v palete farieb, ktoré sú drahé pre dvoch dizajnérov: sivú, modrú, zelenú, červenú a bielu. K dispozícii v troch verziách - štvorec, trojuholník a kosoštvorec - Rombini sa vnáša do moderných interiérov ako farebná vibrácia, schopná dodať nástennej výzdobe rytmus a úľavu, so štýlom a vylepšením.

Veľké mená v dizajne okolo Mutiny

Mutina už vyzvala dvoch dizajnérov pre Pico, kolekciu keramiky s malou výplňou uvedenú v roku 2011. Taliansky vydavateľ sa pravidelne spája s veľkými menami v dizajne, ako je Patricia Urquiola, Inga Sempè a Tokujin Yoshioka.
Viac informácií o Rombini od Ronana a Erwana Bouroulleca pre Mutinu.