Tipy

Pred / Po: Vylepšite interiér s vintage dekoráciou

Pred / Po: Vylepšite interiér s vintage dekoráciou


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tu je pomerne zaujímavé cvičenie v štýle, a to ako v jeho jednoduchosti, tak aj v konečnom výsledku. Tento obrovský byt bol takmer prázdny, keď jeho majitelia zavolali Holly Marderovú, novinárku a návrhárku interiérov. Ubytovanie v Haagu bolo veľmi zásadne zariadené (posteľ, stôl atď.), Pretože jeho majitelia ho zamýšľali na denný prenájom. Len za dva dni sa Holly Marderovi podarilo spojiť dekoráciu a základné doplnky, aby vytvorili príjemnú a útulnú atmosféru. Ukážka na obrázkoch!

Izba s vintage prízvukmi


pred : Rovnako ako všetko ostatné v byte je spálňa takmer prázdna, zariadená iba veľkou manželskou posteľou. Izba má stále veľa výhod, vrátane krásneho červeného parketu a množstva svetla. Hlavným problémom, ktorému musí Holly čeliť, je dať do miestnosti dušu iba za 48 hodín: je preto otázkou nájsť spoločnú niť pre novú dekoráciu, ako aj niektoré symbolické kúsky, aby sublimovali fialovú farbu podlahy.
po : Holly Marder sa rozhodla pre jednoduchosť, bez zrieknutia sa štýlu. Posteľ je teraz oblečená z plachiet a niekoľkých vankúšov s rafinovanými vzormi. Boli vybrané tri vlajkové farby, aby nedošlo k preťaženiu miestnosti pri zachovaní sviežej a retro atmosféry: biela, čierna a hnedé odtiene tvoria krásnu neutrálnu paletu, ktorá dokonale harmonizuje s tehlovo červenou podlahou. Nočná posteľ sa vedľa postele jednoducho skladá zo stoličky, na ktorej je pripevnená vintage čierna lampa pre dielne. Naproti posteli bola umiestnená nová lavica na ratanový boho štýl, ktorá slúži ako čítací kútik a lavica navyše.

Triezvosť v obývacej izbe


pred : V byte je krásna katedrálna obývacia izba, ktorá funguje ako obývacia izba, tak aj jedáleň. Keď Holly Marder objaví tento obrovský kus na ozdobenie prvýkrát, výzva je skľučujúca! Mladá žena musí skutočne zrekonštruovať miestnosť XXL s ohľadom na stanovený rozpočet.
po : Prvý krok: dokončite obrovský 4m dlhý poľnohospodársky stôl, ktorý bude slúžiť ako spoločný stôl pre budúcich hostí tohto bytu Air Bnb. Holly Marder je inšpirovaná duchom blšího trhu, aby vytvorila uvoľnenú atmosféru: okolo stola sa usadzuje veľa nezhodných stoličiek, na ktorých sa odohráva niekoľko drobných ozdobných doplnkov (prázdne vrecká, vázy atď.).
Pred stolom pripevnila Holly na stenu veľmi grafický stojan na časopisy a vybavila malý priestor na čítanie ratanovým kreslom v rovnakom duchu ako spálňa. Mladý dizajnér tiež zaplnil prázdny priestor medzi oknom a krbom pekným starožitným šatníkom a starými doplnkami. Obývacia izba je teraz pripravená privítať svojich prvých hostí! Viac informácií o Avenue Lifestyle