Tipy

DIY: personalizované taniere

DIY: personalizované taniere


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Už vás nebaví vaše súčasné taniere, ale nechcete ich vyhodiť? Dajte im druhý život vďaka tomuto tutoriálu, ktorý sa veľmi ľahko reprodukuje doma. Je len na vás, aby vaša kreativita hovorila, aby ste ich prispôsobili a vytvorili dekor podľa vášho výberu!

Každý deň obliekajte taniere

Na to, aby ste si obliekli taniere a rozžiarili svoj stôl farbami a vzormi, nemusíte byť umelci. Naopak! Čo by mohlo byť príjemnejšie, ako vytvoriť dekor svojich jedál sami? Pre tento DIY * budete potrebovať: - Porcelánová plsť s jemným bodom - Niekoľko bielych alebo farebných (hladkých) dosiek zo sortimentu HOTEL alebo COLORS - Vreckovky alebo kúsok papiera (niektoré plsti majú tendenciu presakovať) - Pec (voliteľné) Predtým, než začnete s čímkoľvek iným, rozhodnite sa čo chcete robiť so svojimi taniermi. Stále v nej jesť? Použiť ich ako úložné priestory? Zaveste ich ako Deco ? Táto myšlienka vyzerá trochu retro a napriek tomu je strašne trendy! Inšpirovať sa môžete aj štýlom návrhára, ktorý sa vám páči. Podľa toho, čo uprednostňujete, určiť dôvody ktoré budete kresliť. Skôr kvetinový, grafický, poetický ... vaša fantázia !

Vyberte a reprodukujte svoje návrhy


Keď presne definujete svoj nápad, ísť do praxe , Povrch dosiek dôkladne očistite, aby ste predišli vzniku mastnoty alebo prachu.
Začnite sledovaním výkresu ceruzkou, potom použite porcelánové značky a na žehlenie vzoru. Ak je to grafické, zvážte použitie šablón, ak je to potrebné, domáce. Zvyčajne dodržiavajte poznámky na značke. Aby sa vzor upravil, je často nevyhnutné umiestniť riad do rúry po tom, ako ich necháte uschnúť na vzduchu: približne 30 minút pri 220 ° C pre porcelán a 160 ° C pre keramiku. Potom ho môžete použiť normálne a dokonca ho umiestniť do umývačky riadu.
To isté urobte pre farebné dosky , Ceruzka je menej viditeľná, preto je niekedy potrebné pracovať priamo od ruky. Neprepadajte panike, vždy môžete zmeškať malú slečnu, kým nebude plsť suchá! Vďaka tomuto rýchlemu a ľahkému remeselníkovi budete môcť dať facelift na vaše taniere. A akonáhle zvládnete techniku, zoberte princíp pre svoje hrnčeky alebo misky. Vaše jedlá budú podobné prispôsobené a 100% domáce ! * Urob to Youserlf

Náš výber z nakupovania