Informácie

4 lacné nápady na zavesenie uterákov

4 lacné nápady na zavesenie uterákovWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak nemáte to šťastie, že máte v kúpeľni nainštalovaný sušič uterákov, neprepadajte panike! Existuje mnoho tipov za nízke ceny, ktoré vám umožnia, aby ste na podlahe nemali uterák.

Idea 1: Stojan na stojany na uteráky

Ak máte na podlahe priestor, môžete staviť na stojan na uteráky, ktorý môžete umiestniť blízko vane alebo sprchy, aby ste mali uteráky po ruke po ruke. Tento typ príslušenstva má v skutočnosti niekoľko tyčí, ktoré uterákom umožňujú uschnúť a zariadiť ich pre ďalšiu sprchu.

Idea 2: komorník

Pre dekoratívnejšiu možnosť môžete tiež staviť na jack. Ak tento doplnok zvyčajne inštalujete do spálne na usporiadanie oblečenia, dá sa po opustení sprchy použiť aj na uterák. Je to riešenie, ktoré treba pamätať na elegantnú kúpeľňu.

Idea 3: Nástenný držiak na uteráky

Na druhej strane, ak vám dôjde priestor, môžete sa mazať a zvoliť si držiak na uterák, ktorý sa inštaluje na vaše dvere. Príslušenstvo je upevnené bez skrutiek pomocou háčikov, ktoré umožňujú jeho inštaláciu na okraj vašich dverí, aby sa optimalizoval priestor. Uteráky môžete potom zavesiť, aj keď sú vaše steny obsadené úložným nábytkom.

Idea 4: Háčiky a háčiky na uteráky

Nakoniec si uvedomte, že si môžete jednoducho zvoliť klasické háčiky na kabáty, ktoré nainštalujete na stenu a ktoré vám umožnia zavesiť toľko uterákov, koľko chcete. Potom si môžete vybrať klasický model alebo staviť na dekoratívnejšiu alternatívu s originálnymi háčikmi na kabáty. Ak chcete špeciálny háčik na uteráky, môžete si kúpiť háčik na uteráky, v ktorom je zaseknutá látka.