Ostatné

Umenie skladovania podľa Marie Kondo

Umenie skladovania podľa Marie Kondo


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Často hromadíme objekty až po prepad ... Riešenie? Upratujte! Ale zachovanie základných vecí. Marie Kondo, autorka Kúzlo ukladania * ponúka jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť šťastie prostredníctvom ukladania! Ste pripravení dýchať?

Krok 1: radenie

Zarezervujte si deň na triediť to všetko naraz o všetkom, čo môže existovať vo vašej domácnosti. Zrazu sme to odložili a postupovali sme podľa kategórie objektov. A to prechádza srdcom ... Začneme oblečením, potom knihami, papiermi a rôznymi predmetmi. Dajte všetky svoje knihy do stredu miestnosti, aby ste videli, koľko ich je. Potom ich zoberte jeden po druhom a opýtajte sa sami seba, či vám táto kniha prináša radosť. Áno? Nechaj si to. Nie? Predávajte, vymieňajte alebo dajte! A funguje to pre všetko, dokonca aj pre nohavičky. Cieľom je odlíšiť to podstatné od zbytočného. Ak objekt nie je ani užitočný, ani radostný, je čas sa ho zbaviť!

Krok 2: odložte

Teraz máte len zvolených. Dôležité objekty. Budete ich môcť dať preč. Marie Kondo má opäť recepty na to, aby to dôsledne robila ... knižnica uvítacie a predovšetkým modulárne ako model LORENA... Malý tip: skúste ponechať prázdnu poličku. Len aby som cítil, že v prípade potreby je vždy doma. Oblečenie vertikálne v zásuvkách alebo policiach usporiadané podľa kategórií (šaty, svetre atď.). Nič nemôže byť jednoduchšie ako zostavenie vlastné obliekanie s modelmi MALO, A nemáte zložené ponožky do lopty! Rešpektujeme ich tým, že ich ukladáme do krabíc rovnako ako pančuchy, pretože celý deň tvrdo pracujú ... Nakoniec, my klasifikovať malé objekty podľa kategórie (všetky čistiace prostriedky na jednom mieste, všetka kozmetika spolu) a na určenom mieste. Používame to, dáme to preč: nič netrvá. Voila, k odblokovaniu došlo, stres začal odtekať ... tým viac vám funkčnosť nábytku 2 v 1 umožňuje šetriť priestor! Nájdite si čas, aby ste sa zablahoželali, obklopený predmetmi, vďaka ktorým ste skutočne šťastní a ľahší! A ak si chcete prečítať návody na youtube, je to tu! ** Kúzlo ukladania, Marie Kondo (prvé vydanie)

Náš výber z nakupovania