Užitočný

Rozkladacia pohovka? Áno, ale dizajn!

Rozkladacia pohovka? Áno, ale dizajn!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Rozkladacia pohovka, ktorá je nevyhnutná na dekoráciu v režime šetrenia miesta, teraz kombinuje to najlepšie z dizajnu a pohodlia. V laboratórnej, rohovej alebo XXL verzii sa rozkladacia pohovka skladá zo štyroch, aby sa prirodzene hodila do vášho interiéru.

Potreba štvorcových metrov už nie je nevyhnutná ...

Študenti dobre poznajú sofa kabriolet je nevyhnutným spojencom malých priestorov. Jeho hlavnou výhodou? Byť schopný obrátiť sa na spacie príležitostné alebo pravidelné bez zasahovania do vášho životného priestoru. V štúdiu, v dvojizbovom byte alebo v byte XXS je rozkladacia pohovka vždy k dispozícii, vďaka svojej funkcii dva v jednom sa dá bez námahy zložiť. Pred transformáciou ponúka a pohodlné sedadlo , ideálne pre zábavu priateľov, rodiny alebo sledovanie televízie. Akonáhle padne noc, premení sa na útulnú posteľ, pripravenú na snívanie vďaka matraci skrytej pod sedadlom ... Nie je potrebné rozširovať priestor, aby ste nečakane prijali svojich blízkych, vaša rozťahovacia pohovka hrá izby prchaví priatelia!

Jediným kliknutím to zabuchne!

Preč sú dni, keď bola pohovka zredukovaná na lavicu bez komfortu a estetiky. Rohové modely , rovné modely, imitácia kože, 2 miesta, 3 miesta, XXL, s alebo bez skladovanie , kabrioletové pohovky dnes súťažia v umení sublimujúcich interiérov. V klasickej obývacej izbe, kancelárii alebo spálni pre hostí ponúka rozkladacia pohovka luxus prístelky bez akýchkoľvek neporiadkov a podľa vlastného uváženia. Dôkaz s rohovou pohovkou Flex Salon z bi-materiálu. Jeho široké podrúčky a súčasné línie dať ilúziu pevnej pohovky. V jednoduchom otočení sedadla sa premení na mäkkú posteľ. Pokiaľ ide o high-tech mechaniku, pohovka Sogno má posledné slovo. Nielen jeho 3-miestne sedadlo sa umiestni v 3 polohách : pohovka, obývacia izba alebo posteľ. Ale okrem toho, keď sú podrúčky v režime spánku, hrajú nočné stolíky s rotujúcim tabletom a integrovanou LED lampou. Jediné riziko? Nech sa vaši priatelia určite zakorenia vo vašej domácnosti!

Náš výber z nakupovania