Komentáre

5 jednoduchých tipov, ako ušetriť miesto

5 jednoduchých tipov, ako ušetriť miesto


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Zaujíma vás, kam smerovali štvorcové metre vášho bytu? Elegantný interiér časopisov vám robí sen? Po inštalácii nábytku je realita často menej priestranná. Našťastie existuje niekoľko tipov a trikov na zväčšenie miestnosti bez posúvania stien.

1.Sortovať a ukladať

Zdá sa to zrejmé, ale je nevyhnutné trochu vyčistiť vzduch unclutter dýchať miestnosť. Čím viac hromadíte veci, tým viac bude priestor vyzerať malý a upchatý. Uprataná izba zdobená niekoľkými starostlivo vybranými objektmi sa bude javiť výrazne väčšia. Ak sú niektoré predmety načítané ako suveníry, odkláňajú ich, ukladajú ich do našich jantárových kmeňov alebo ich rozdávajú, urobia ľudí šťastnými. Okrem toho vám upratovanie robí radosť!

2. Priveďte na svetlo

Výber farieb je nevyhnutný na vytvorenie dojem priestoru. Ideálne je vybrať si svetlé odtiene (pastely, krémové odtiene a všeobecne studené farby), ktoré umožňujú získať jas a pôsobiť dojmom, že priestor je vetranejší. Toto odporúčanie platí pre steny aj podlahu. Zvážte aj znásobenie zdrojov svetla vo vašom interiéri, či už prírodných alebo umelých. Za týmto účelom sa vyhnite príliš silným dvojitým závesom Sheers alebo ľahké bavlny ktoré prepúšťajú viac svetla. Vo večerných hodinách niektoré prízvukové žiarovky , uvidíte to jasnejšie a väčšie!

3. Zrkadlá

zrkadlá sú dekoratívnym prvkom, ktorý sa má použiť, keď chcete vytvoriť pocit priestoru. Odrážajú svetlo a odrážajú váš interiér. Ak chcete vytvoriť skutočný perspektívny efekt, umiestnite zrkadlá pred okná a doprajte si modely XXL, ako napríklad zrkadlo BELLA!

4. Uprednostnite modulárny nábytok

Ak je málo miesta, musíte byť inteligentní a vynaliezaví. výsuvný konferenčný stolík PERO, rozkladacia pohovka CALIFORNIA (k dispozícii v ľadovej modrej farbe pre veľmi moderný škandinávsky štýl) a ďalšie multifunkčné objekty budú vašimi najlepšími spojencami na usporiadanie priestoru. Zabudnite na vysoký nábytok a dávajte prednosť pekným konzolám, stolom a nízkym príborníkom. Pre náležitosti skrinky na šaty , vyberte ich vo svetlých farbách alebo identických s farbami steny a rozhodnite sa pre posuvné dvere, ktoré zaberajú menej miesta ako krídlové dvere.

5. Hrajte na kontrastoch

Ak chcete obnoviť hlasitosť zle orientovanej miestnosti, hrajte na kontrastoch. Je strop príliš nízky? Stavte na zvislosť s grafickou tapetou. Ak je miestnosť príliš obdĺžniková, môžete tento dojem znížiť výberom svetlej farby pre najdlhšie steny a tmavšej farby pre najkratšiu.

Náš výber z nakupovania