Komentáre

Farba ide do tabuľky

Farba ide do tabuľky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Nie je potrebné čakať na jar, až kým si na stôl nezačnete pozývať farby ... Tento rok sú obrusy, misky, poháre a jedálenské príbory vo farbách, aby sa stolík rozžiaril pred príchodom slnečných dní. Oznamujeme farbu v tomto článku!

Dress code #UnitedColors


Preč sú dni, keď neutrálne tóny mali vždy posledné slovo pri stole. farby, či už honosné, krehké, pop alebo pastel Teraz sa môžete vyjadriť nielen počas letných alebo dovolenkových dní. Poháre, taniere, príbory a bielizeň pre domácnosť sú teraz v súlade s kódexom obliekania #UnitedColors ktorý sleduje trend na okraji triezvych a prirodzených severských hnutí. Nič ako a stôl oblečený v farby vytvoriť veselý a vitamínový efekt. Či už ide o sprievod jedál s exotickými prízvukmi alebo o ohrev stola počas zimy, ktorá hrá na nástavcoch, farby sú vašimi najlepšími spojencami.

#MixAndMatch trend

Je dobre známe, že potešenie z jedla prechádza aj očami! Práve na túto axiómu reagujú riadu neustále sa objavujú. Najnovší viditeľný trend? Umenie Mix a zápas ktorá pozostáva z nesprávneho párovania a prekrývania prvkov a farieb tabuľky. Stolový riad COLORS tento trend dokonale ilustruje. Páčia sa nám jeho chromatické nuansy veľké a malé tanierejeho bowls a jeho bowls kamenina ... Ale nie toľko ako hra na mix a zápas, ktorú nám ponúka. Horčica žltá, kačica modrá, anízovo zelená, fialová, námornícka modrá, taupe, sivá alebo biela vás pozývajú, aby ste poslali farbu na stôl ... Položte svoje stávky na stôl, ako aj na bok kuchynského riadu!


#Totallook alebo #alliance kódy

Bojíte sa karnevalového efektu? Neprepadajte panike, farby dokonale zapadajú do ostatných dekoratívne trendy z riadu, Potrebujete ukážku? Vrstvené a starostlivo nesprávne zladené vinylové prestieradlá umiestnite pod dosky v bielom porceláne a povzbudzujú energizujúci a tajne zafarbený efekt. Viac štylizované, dosky Terakotové dlaždice z radu IKAT prepožičajú vášmu stolu. Ich grafické vzory s nepravidelnými koralovými, vodozelenými alebo sivými rybími kosťami sa hodia aj do drevitých a prírodných odtieňov, ako do bavlneného obrusu LACARRE s pruhovanou a farebnou predpojatosťou. Ideálne pre poskytnutie vášho výkričníku stôl... Pretože potešenie žiakov sa zhoduje iba s chuťovými pohárikmi!

Náš výber z nakupovania