Užitočný

Kokonová miestnosť

Kokonová miestnosť


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Je zima, snová príležitosť na nepretržitú premenu kokónov. Ideálne miesto, miestnosť je zdobená mäkkými a teplými materiálmi. Máte variácie hodov, vankúšov, čela postele, lampy a iných bielizne pre domácnosť, ktoré zahrievajú váš interiér.

Suroviny

Pre chladné je jedným z hlavných trendov sezóny umelá kožušina , Hustý, mäkký a teplý, dá sa použiť v prehoz počas čítania a iných televíznych pozícií alebo na posteli ako prikrývka (HIMA, SWEET TEXT, LUPO). Skôr k dispozícii v jemných farbách (ecru, béžová, šedá), je súčasťou škandinávskeho štýlu, ktorý je veľmi dekoratívny. Tento materiál sa ľahko udržuje a má všetky aspekty (našuchorený, ovčia koža) a dokonca má vzory. Fanúšikovia môžu hrať celú sadu so zodpovedajúcimi vankúšmi.

Ako v chate

Milovník hory? Prečo neprinášať horskú atmosféru k vám domov. Túto sezónu prinášame do jeho izby žiarovky s drevenou základňou (MOKUZAI) alebo imitácia dreva (GOUGE) vylepšená jasným tienidlom lampy. Odvažujeme sa čalúnené čelo postele starej kože (CORK) a zneužívame koberce s dlhými vlasmi, ktoré sú pohodlné a mäkké. Skutočné pozvanie na relaxáciu nôh pred spaním. V posteli znásobujeme prítomnosť vankúšov a my prekrýva periny , prikrývky na posteľ a prikrývky. Tieto sa vrátia do platnosti a dávajú retro dotyk (MILLY). Aj tu sú naše preferencie príliš jemné a jasné odtiene. Uľahčujú odpočinok. Niet pochýb, že je čas na odpočinok! Neváhajte a využite odborné rady špecializovaného bloggera pri navrhovaní a zdobení detskej izby!

Náš výber z nakupovaniaKomentáre:

 1. Synn

  Aké slová ... Beletria

 2. Devisser

  Well, then what?

 3. Vudozilkree

  Nie unyvay! Zábava!

 4. Mutaur

  wonderfully, the useful piece

 5. Hunt

  Áno, čas odozvy je dôležitýNapíšte správu