Informácie

Ako zariadiť malý povrch?

Ako zariadiť malý povrch?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Máte malé štúdio a neviete ako ho zostaviť? Nie je žiadnym tajomstvom: malý povrch sa rýmuje s nedostatkom miesta. Modulárny nábytok, rozdelený priestor, chytré úložisko, tu sú 3 dobré nápady, ako ušetriť miesto!

Idea č. 1: vyberte si modulárny nábytok

z modulárny nábytok alebo malé bude veľmi praktické v štúdiu: pohovka, ktorá sa zmení na posteľ, ako je náš model SOGNO, rozťahovací stôl SPEED alebo dokonca malý konferenčné stolíky Siva. Ideálne je tiež uprednostniť multifunkčný nábytok, ktorý ponúka možnosti skladovania. V ateliéri je potrebné dbať na to, aby bol priestor čo najviac preplnený. knižnica LORENA umožňuje napríklad upratať a modulovať priestor.

Idea č. 2: rozdelenie medzier

Štúdio je malá oblasť, v ktorej je spálňa, obývacia izba a kuchyňa jednou z nich, čo môže byť niekedy nepríjemné. Ak nemôžete rozdeliť posuvnými dverami alebo veľkými policami, musíte rozdeľte priestory jednoduchými prostriedkami. Tipom môže byť použitie pekného koberca, napríklad náš model OSLO na vymedzenie priestoru v obývacej izbe. Ďalší veľmi jednoduchý detail na zostavenie: použitie svietidla pre každý priestor. Každý roh má teda svoj vlastný svetelný zdroj: stojaca lampa KÁBEL v obývacej izbe, nástenná lampa pre vchod, nočné lampičky SOFT pre spálňu.

Idea č. 3: vynásobte inteligentné úložisko

V štúdiu sa dôrazne odporúča nepreťažovať steny regálmi alebo skrinkami, čo by mohlo spôsobiť dojem udusenia. Keďže je však potrebné priestor čo najviac optimalizovať, použite ich na inštaláciu malé vysoké úložisko alebo priložiť háky , Nezabudnite tiež optimalizovať opustené alebo nepotrebné priestory: skrinky a krabice pod posteľou alebo police nad dverami.

Náš výber z nakupovania