Tipy

V tejto modernej detskej izbe: 5 nápadov na zapamätanie

V tejto modernej detskej izbe: 5 nápadov na zapamätanieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Aby malo vaše dieťa izbu, v ktorej sa cíti dobre, je dôležité starostlivo zvoliť jeho nábytok a ozdobné predmety. Nemali by ste zanedbávať ani svoj životný priestor, aby prekvital deň čo deň. Inteligentné nápady na šetrenie miesta, zábavy alebo domácich dekoratívnych predmetov, tu je 5 nápadov, ktoré si treba zapamätať (a reprodukovať!) V tejto modernej detskej izbe.

Idea č. 1: Vynásobte koberce

Na štruktúrovanie hracieho priestoru vášho dieťaťa môžete napríklad položiť niekoľko kobercov detskými tvarmi, ako sú hviezdy, na podlahu. Nainštalované jeden po druhom vytvárajú zábavnú trasu, najmä ak sú vybrané v rôznych farbách.
Fotokredit: La Redoute

Idea č. 2: Používajte skladovacie koše

Úložné koše môžu byť veľmi užitočné v detskej izbe. Ak v najväčšom možete skĺznuť jeho posteľnú bielizeň, najmenšie môžu ukladať hračky alebo vypchaté zvieratá. Navrstvené jeden na druhého majú tú výhodu, že príliš nezasahujú do jeho životného priestoru.
Fotokredit: La Redoute

Idea č. 3: Vyberte si lôžko 3 v 1

Ak miestnosť vášho dieťaťa nie je príliš veľká, musíte použiť triky, aby mal stále priestor na rozvoj a hru. Vyberáme pre ňu vysoké lôžko, pod ktorým sklzové police a odkladacia skrinka na šaty a stôl, ktorý sa rozvinie práve pri domácich úlohách.
Fotokredit: La Redoute

Idea č. 4: Nainštalujte dve zavesenia

Milujeme japonské lopty, najmä keď hráme akumuláciu na strope. V detskej izbe neváhame nainštalovať dva vedľa seba nad stolom alebo každú na jednej strane miestnosti, aby sme vytvorili dva svetelné body.
Fotokredit: La Redoute

Idea č. 5: Vytvorte originálny fotorámik

Vytvorenie originálneho fotorámika je príležitosťou na to, aby ste sa spolu so svojím dieťaťom dobre zabavili. Za týmto účelom si kúpte rám, vyberte sklo a pripevnite niekoľko drôtov diagonálne. Zostane len dať pár špáradiel, ktoré zachytia všetky jeho obľúbené obrázky.
Fotokredit: La Redoute