Informácie

Zohrejte svoj interiér drevom

Zohrejte svoj interiér drevom


Preč sú dni, keď drevený nábytok pripomína rustikálny alebo vidiecky interiér! Drevo, ktoré sa vďaka svojim zastaralým a strohým obrazom vyhýbalo celé desaťročia, dodáva dnešným interiérom prirodzený a teplý nádych.

Drevo v malých dotykoch

Drevo je základom našich interiérov: nábytok, dekorácie, exponované lúče , dvere ... a jeho verzia 2016 je destilovaná s jemnosťou a modernitou. Prírodný duch, strana chic-kampane , drevo zvádza svoj surový a prírodný charakter. Nachádza sa v každej miestnosti v dome. Je to tiež veľká klasika škandinávskej dekorácie, ktorá získala mnoho stúpencov pre svoju jednoduchosť a autentickosť. Hlavnou vecou je priniesť drevo malými dotykmi, aby sa predišlo celkovému vzhľadu 80. rokov. Silný kus, ako je polica ZIG, dekoratívny prvok, ako je žiarovka SOFT alebo dizajnový detail, ako napríklad pekné nohy stoličiek CORK.

Drevo, teplý materiálZneužívané, sublimované alebo jednoducho rovné drevo prináša teplo a prívetivosť interiéry pri hľadaní osobnosti. Funguje to samostatne aj v kombinácii s inými materiálmi, ako sú napr kov kde kameň pre mix a zápas úspešný , Fanúšikovia škandinávskeho dizajnu ho uprednostnia v jeho jasnej alebo maľovanej bielej verzii. Jasná voľba, ktorá zvýrazní miestnosť a prinesie bok útulný , rovnako ako knižnica LORENA. Tí, ktorí dávajú prednosť upokojujúcemu kúzlu starých, sa rozhodnú pre tmavšie lesy alebo patinovaný , čím otepľuje atmosféru obývacej izby alebo spálne. Nezabudnite na nábytok natretý v jasných farbách, ktorý určite rozjasní váš interiér, ako napríklad police RUSH. Či už je prírodný alebo lakovaný, či už svetlý alebo tmavý, rozhodnete sa pre nábytok a niektoré drevené dekoratívne predmety. Teplo a priateľskosť zaručená!

Náš výber z nakupovania