Informácie

Obklady metra sa pozývajú domov

Obklady metra sa pozývajú domov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pôvod dlaždíc metraFotografie: As de Carreau

Toto obloženie, ktoré pokrýva klenby a chodby metra, dlhujeme Hectorovi Guimardovi. Tento francúzsky dizajnérsky architekt sa stal známym na začiatku 20. storočia vďaka vstupom do metra, z ktorých niektoré dodnes existujú. Clichy, Palais Royal, Place des Ternes a Bagnolet patria medzi vchody do metropolitnej oblasti, z ktorých stále môžete obdivovať sviečku podpísanú Guimardom. Paríž však má aj veľa budov, ktoré dlhujeme tomuto tvorcovi secesie, ktorý svojou osobnosťou označil dekorácie interiéru. Je tiež pôvodom nábytku, sklenených striech a iných dekoratívnych predmetov. Pri príležitosti obnovy námestia Victoria, mesto Montreal ponúklo mesto Paríž sprievodu dverí metra vytvorených v roku 1900 Guimardom.

Dlaždice metra v celej svojej kráse


Fotokredit: Vogue Ceramica  

Nie je pochýb o tom, že dlaždice metra prinášajú dotyk vylepšenia interiéru. Jej skosené hrany ho robia jedinečným a napriek jeho veľkému veku nie je ničím zastaralým, práve naopak. Dáva domovu originálny dotyk so silnou osobnosťou. Je k dispozícii v rôznych formátoch a je ozdobený luxusnými tónmi, aby sa dal integrovať do všetkých vesmírov. Od retro po mestskú eleganciu je dlažba parížskeho metra všade.

Metropolitná kuchyňa


Fotokredit: Vogue Ceramica  

Aby sa z kuchyne stala stanica, kde by ste chceli zastaviť, metalizovaná keramická dlažba v metre stojí za svoju váhu v zlate. Vynikajúca v kuchyni otvorenej do svetlej obývačky alebo v podkroví, kombinuje sa rovnako s oceľou ako s ušľachtilým drevom. Ak chcete nasadiť na stenu, na krivku, na pracovné dosky, môžete ju zvoliť aj v tradičnejších odtieňoch, od bielej po čiernu, od červenej po polnočnú modrú: obľubujú všetci.

Celkom vyzerá kúpeľňa


Fotokredit: Vogue Ceramica  

Prečo sa rozhodnúť pre absolútne parížsku atmosféru tým, že zakryte všetky steny kúpeľne dlaždicami metra? V monochromatickom, viacfarebnom alebo zrkadlovom efekte ide o túto jedinečnú stenovú krytinu dokonale so súčasnou podlahovou krytinou. Talianska sprcha nie je oslobodená ani od športového obkladu RATP. Dobrým nápadom je zmiešať malé a veľké dlaždice, aby dali rytmu rytmus. Čerpáme z trendových kolekcií!

Nezabúdame na vlysy metra

Vlys metra sa tiež nevyhnutne pozýva do domu, rovnako ako sokle, ktoré neúnavne prechádzajú podzemnými chodbami RATP. Strieborne oživujú steny a vďaka svojim skoseným hranám sa hrajú so svetlom. Vybrali sa pre striedmejšie farby a napriek tomu sú elegantné. Toalety budú vizuálne zväčšené vďaka stenám pokrytým bielymi dlaždicami metra. Pridáme vlysy a zelené sokly, aby sme zachovali pôvodného ducha metra.Komentáre:

 1. Garmund

  It will be the last drop.

 2. Gazuru

  nemáš pravdu. Som si istý. Budeme o tom diskutovať. Napíšte PM, porozprávame sa.

 3. Samuktilar

  Nie, toto sa jednoznačne nemalo zverejniť na internete.

 4. Gregorio

  CompletelyNapíšte správu