Užitočný

Ako urobiť sprchovací kút?

Ako urobiť sprchovací kút?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak je sprchovací kút tak populárny, je to preto, že je rovnako praktický ako estetický. Na jednej úrovni umožňuje ľahký prístup. Ponúka výhodné rozmery, môže byť centrálny alebo umiestnený v rohu kúpeľne alebo, ak nie, v spálni. Svoje miesto nájde aj pod odkvapom. Nechajte sa do-it-yourselfer ubezpečiť: vykonanie sprchy bez sprievodu nie je neprekonateľné.

Extra plochá sprchová vanička

Žiadna úspešná sprchovací kút bez vhodného vybavenia. Preto je nevyhnutné zvoliť najjednoduchší prijímač, ktorý sa má nainštalovať, aby sa úloha zjednodušila. Vyberáme si byt navyše, ak sa zdráhame pustiť sa do zložitej práce. Výhodou je, že je zapustený do zeme a má iba minimalistické hrany s výškou najviac päť centimetrov. Vďaka deväťdesiatimilimetrovému odtoku znižuje riziko pretečenia. Na optimalizáciu evakuácie je tiež možné pridať systém nasávania vody. Na rozdiel od obkladovej misky nemusí byť plochá podnos pokrytá vrstvou. Významná výhoda, pretože okrem úspory času umožňuje značné úspory. Špecializované predajne ponúkajú extra ploché keramické sprchové vaničky strednej veľkosti a syntetický materiál pre sprchové vaničky XXL. Môžu byť obdĺžnikové, štvorcové alebo štvrťkruhové pre veľmi pohodlnú sprchu.

Príprava umiestnenia koša

V mieste, kde bude umiestnený prijímač, je samozrejme potrebné zaistiť prietokový spád. Musí to byť najmenej desať milimetrov na meter, čo umožní, aby odpadová voda pretekala prirodzene do drenážneho systému. Ak sa rozhodnete vložiť prijímač do zeme, musíte začať vykopávaním priestoru rozmery nádrže a výšku asi dvadsať centimetrov. Nechcete vykopávať zem, aby ste nainštalovali sifón, odtok a sprchový kút? V takom prípade máte možnosť umiestniť ho na základňu. Uvedomte si však, že prístup pre osoby so zníženou pohyblivosťou bude ťažší, pretože sprchovací kút nebude v jednej rovine so zemou.

Inštalácia prijímača na hydroizolačnú fóliu

Hydroizolácia je kľúčovým bodom úspešného sprchovania. Najskôr začneme tým, že do každého rohu steny vložíme tesniaci pás a na podlahu tesniaci list. Potom je potrebné pokryť všetky steny sprchy vrstvou lepidla a potom špeciálnou farbou zvanou hydroizolácia. Pred nanesením druhého náteru rešpektujte čas schnutia. Po 48 hodinách je potrebné zapojiť zástrčku na miesto, pričom sa prísne dodržiavajú pokyny uvedené na obale príjemcu. Zostáva ju umiestniť na tesniaci list. Po pripojení odtoku a odtokového systému je možné nainštalovať silikónové tesnenie. Potom nechajte svoju fantáziu voľne pre dekoratívny dotyk vstavanej sprchy. Dlaždice, mozaika, kamienky, sprcha úplne otvorená do miestnosti alebo do steny dizajnéra: všetko je povolené. Vyrobte si sprchovací kút podľa pokynov nášho partnera Minute Facile.Komentáre:

 1. Marcello

  I regret, that I can not participate in discussion now. It is not enough information. But with pleasure I will watch this theme.

 2. Barend

  I think mistakes are made. I am able to prove it. Write to me in PM, it talks to you.

 3. Byme

  remarkably, a very good message

 4. Schaddoc

  This is simply incomparable :)

 5. Arndell

  I can recommend going to the site, which has a lot of information on this issue.

 6. Leron

  What a lovely responseNapíšte správu