Užitočný

Trend: prenájom ubytovania na Airbnb

Trend: prenájom ubytovania na Airbnb


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prázdniny sa rýchlo blížia a je najvyšší čas rezervovať si ubytovanie. Hádanka začína: kam ísť? Aký typ ubytovania si vybrať? Ako získať najlepšiu cenu aj v polovici augusta? Aby sme vám pomohli usporiadať dovolenku s rodinou, priateľmi alebo milencami, našli sme jeden z najlepších miest v súčasnosti: Airbnb. Ako to funguje? Tu je viac informácií.

Zásada Airbnb

Airbnb je komunitné miesto, ktoré umožňuje všetkým jednotlivcom prenajať si ubytovanie alebo jeho časť turistom. Dĺžka prenájmu sa pohybuje od jednej noci do niekoľkých mesiacov. Airbnb je veľmi populárna platforma, ktorá ponúka viac ako 600 000 domácností v 192 krajinách. Cena za noc je stanovená jednotlivcom, ktorý chce prenajať svoj majetok. Upozorňujeme, že ak si chcete prenajať nehnuteľnosť vo Francúzsku, musíte byť jej vlastníkom alebo musíte mať jeho povolenie. Na podporu platformy Airbnb prijíma nájomnú províziu od hostiteľa aj nájomcu.
Fotokredit: Airbnb

Kvalitné ubytovanie

Silnou stránkou Airbnb je ponúknuť veľmi široký výber ubytovania. Či už ste pár, rodina alebo priatelia, nájdete domy alebo byty, ktoré budú mať kapacitu a vybavenie prispôsobené počtu cestujúcich. Na rozdiel od hotelovej izby sú apartmány ponúkané spoločnosťou Airbnb priestranné a vybavené kuchyňou. Sú veľmi obľúbené u turistov, ktorí chcú stráviť niekoľko nocí vo vybranej destinácii. Pri hľadaní na stránke Airbnb budete musieť zadať dátumy svojho pobytu a počet účastníkov. Dostupné ubytovanie je potom k dispozícii. Každá z nich má presný popis vybavenia, služieb a geografickej polohy. Môžete si tiež prezrieť veľké množstvo fotografií z ubytovania a jeho okolia.
Fotokredit: Airbnb

Veľký výber

Od Airbnb si možno prenajať viac ako 500 000 kusov. Zaručene nájdete aj ubytovanie v súlade s vašimi potrebami a želaniami. Či už chcete zostať vo veľkej metropole alebo v turistickej destinácii, budete mať možnosť užiť si kvalitné ubytovanie. Môžete si vybrať z apartmánov, víl a dokonca aj neobvyklého ubytovania. Ďalšia vec? Za každé prenajaté ubytovanie si môžete prečítať niekoľko riadkov o majiteľovi objektu a o názoroch ľudí, ktorí si už toto ubytovanie prenajali.
Fotokredit: Airbnb

Atraktívne ceny

Ďalšou významnou výhodou lokality Airbnb sú sadzby veľmi konkurencieschopné, najmä ak ich porovnáme s cenami účtovanými hotelovými zariadeniami. Za každé ubytovanie nájdete cenu za noc, týždeň a mesiac. Môžu sa pridať ďalšie balíčky, ako sú poplatky za rezerváciu, poplatky za služby alebo poplatky za čistenie. Vďaka platforme Airbnb môžete za svoj pobyt zaplatiť úplne bezpečne, čo je hlavná výhoda pre nájomcu aj majiteľa.
Fotokredit: Airbnb