Komentáre

3 svetlá v štýle päťdesiatych rokov

3 svetlá v štýle päťdesiatych rokov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nadčasový štýl 50. rokov nás ešte neskončil prekvapením. Vďaka čistým líniám, pastelovým farbám a štylizovaným tvarom sa do našich interiérov vnáša duch päťdesiatych rokov, aby priniesol jemne retro dotyk. A svetlá by nemali byť prekryté svojím znakom 50. rokov, ako je skladaný papier alebo stojanová lampa na statív. Potom objavte náš výber 3 kusov naplnených radostnou nostalgiou.

Stojacie svetlo: 50

Láska na prvý pohľad pre túto stojaci lampu, ktorá dokonale zapadá do trendu päťdesiatych rokov. Okrem statívu z ocele a hliníkového tienidla, všetko s epoxidovou povrchovou úpravou, nás zvádza aj jeho ultra vintage pastelová zelená farba. Ako pohodlná v obývacej izbe ako v spálni inšpirovanej škandinávskymi modelmi, je k dispozícii aj v pastelovej ružovej alebo bielej farbe, takže je len na vás. „Najviac“? Päťdesiat sa vyrába vo Francúzsku.

Odpruženie papiera: skladacie

Efekt priehľadnosti s prívesným svetlom Pliage, ktoré, ako už názov napovedá, je vyrobené z kartónu a vďaka šikovnej technike skladacieho dizajnu ponúka pekný skladaný vzhľad. Okrem sivobielej farby, ktorá sa prispôsobuje všetkým interiérom, táto závesná lampa rozptyľuje pekné okolité svetlo, ktoré sublimuje jedálenský stôl, ale aj spálňu s rafinovanou dekoráciou.

Stolová lampa: Malice

Nakoniec vám predstavíme Malice, stolovú lampu, ktorá má všetko, čo poteší: dobre vyrobenú hlavu zloženú z krásneho bavlneného odtieňa tónovaného a podľa potreby zaobleného. A pre telo základňa statívu z lakovaného železa. Máme radi bielu a ružovú farbu, ale aj bielu a modrú verziu, trochu viac mužskú. Malice si vieme predstaviť ako nočnú alebo stolnú lampu, ale tiež ju adoptujeme ako lampu na čítanie alebo malú stolnú lampu.


Objavte náš výber produktov tu:
 

Reklama