Ostatné

Prispôsobte si svoj interiér pomocou knižnice Oko

Prispôsobte si svoj interiér pomocou knižnice Oko

Program MyFly, ktorý bol uvedený do prevádzky v roku 2013, je programom prispôsobenia nábytku Fly, ktorý vám umožňuje zostaviť interiér podľa vašich predstáv a tiež podľa obmedzení rozloženia. A pre výzdobu, ktorá vyzerá iba ako vy, si Fly predstavil Oka, nekonečne prispôsobiteľný model knižnice. Demonštrácia.

Oko: nekonečne prispôsobiteľné

Od pohovky po čelo postele, od stoličky po stôl, cez stôl a knižnicu, Fly ponúka prostredníctvom svojho programu prispôsobenia MyFly bohatý a rozmanitý výber produktov na kombináciu, moduláciu a vytvorenie životného priestoru. to vyzerá ako ty. A je tu niečo pre všetky chute a túžby. Aby ste oživili dekoráciu svojich snov, vyberte si knižnicu, ktorá sa skutočne prispôsobí vášmu interiéru. S Oko Fly ponúka množstvo možností a kombinácií, ktoré si viete predstaviť na uloženie alebo oddelenie miestnosti. Princíp? Poličky 1 až 10 škatúľ a veľmi funkčný model „schodiska“ so 6 škatuľami sa kombinujú a prekrývajú a vytvárajú tak požadovanú štruktúru. Po zložení môžete ozdobiť svoju úplne novú knižnicu pomocou šikovných zásuviek alebo ozdobných košov.

Oko: prírodný a rafinovaný štýl

Medzi ušľachtilými materiálmi a surovými a prírodnými farbami sa prvky, ktoré tvoria Oko, spájajú dokonale s dekorom v prírodnom a kultivovanom štýle. Poličky Oko, vyrobené z masívneho dubového, naolejovaného povrchu, sa dajú kombinovať s pekne tkanými košmi vo starom vlákne Kubu, rastlinnom vlákne, ktoré má vlastnosti rovnocenné ratanu, ale s hrubšou stranou. Tento kôš s lakovanou povrchovou úpravou sa dokonale hodí do modernej obývacej izby a je ideálny na ukladanie časopisov, diaľkových ovládačov a všetkých ostatných každodenných predmetov, ktoré sa tu a tam často zavesia a vytvárajú priestor na čistenie.

Objavte náš výber produktov tu:


Reklama