Komentáre

Vnútorné kvitnutie na jar

Vnútorné kvitnutie na jar

Kvetina vášho interiéru na jar znamená dať do vášho interiéru trocha veselosti a dobrej nálady. Kvety majú svoje miesto v každej miestnosti vášho domu. K dispozícii sú ľubovoľné veľkosti a všetky farby, takže si môžete vybrať tie, ktoré vyzdobia váš interiér a ktoré zodpovedajú vášmu interiéru. Chcete radu o rozkvetu domu? Tu je niekoľko nápadov.
Fotografie: 123 Fleurs

Prečo prekvitať jeho interiér?

Kvetina vášho interiéru znamená dať trochu prírody domov. Keď žijeme v mestskom prostredí, tento prístup je viac ako nevyhnutný, najmä ak pre nás nie je možné kvetiť záhradu. Kvety prinášajú život a farbu. Môžete ho umiestniť všade, do kytice, do pohára alebo ako prezentáciu. Mať kvety tiež znamená parfémovanie vášho životného priestoru a vzrušenie všetkých vašich zmyslov!
Fotografie: 123 Fleurs

Kytica na šaty na stôl

Na šaty stola alebo konzoly nie je nič ako kytica kvetov. Môžete si vybrať kyticu, ktorá ponúkne odtiene bielej, ružovej, červenej, žltej alebo fialovej alebo viacfarebnú kyticu pre veľmi úspešný jarný efekt. Kytica môže byť diskrétna alebo naopak XXL. Uvedomte si, že veľkosť kytice nemusíte prispôsobovať veľkosti tabuľky. Zdobiacou špičkou je zvoliť správnu vázu. To musí byť v súlade s vašou výzdobou interiéru, ale tiež s kyticou kvetov na zvýraznenie.
Fotografie: 123 Fleurs

Dekoratívne kvetinové prezentácie

Kvetinové prezentácie majú požadovaný tvar. Môžete si teda zahrať na výšku a zvýrazniť matnú stenu svojho vchodu, alebo naopak, vybrať si prezentáciu všetko v zaoblenosti. Dlhé prezentácie skvele obliekajú váš stôl a najmenší môžu počas večere zostať na stole.
Fotografie: 123 Fleurs

Objekty odklonené ako váza

Pretože rozkvet jeho interiéru tiež podľahne všetkým vašim dekoratívnym želaniam, nechajte svoju fantáziu slobodne upevniť. Veľký trend súčasnosti a odvádzanie každodenných predmetov na výrobu váz. Samozrejme, môžete použiť koše všetkých druhov, ale prečo vás nepokúšať medený riad, kanvy, konzervy, fľaše a dokonca aj klobúky!
Fotografie: 123 Fleurs

Starostlivosť o vaše kvety

Mať kvety je dobré, ale ich správne udržiavanie je lepšie. Aby vaše kvety a rastliny dýchali zdravie, je potrebné ich pravidelne zalievať alebo meniť, ale tiež prach a listy hydratovať. Rovnako ako vaše zelené rastliny, aj vaše kvety by sa mali umiestniť tak, aby dostali prirodzené svetlo. Ak sa váš kytica zhorší, odstráňte vädnuté kvety a nechajte zdravé. Ak je to potrebné, doplňte alebo znova zložte kyticu. Ak chcete maximalizovať svoje šance na zdravé kvety, požiadajte svojho kvetinárstva o radu pri nákupe. Ten vám poskytne cenné rady, ako optimalizovať krásu kvetín a kvetinové aranžmány. Objavte naše videá „kvetinové aranžmány“